Лікар Офтальмолог Медведовська Наталія Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Медведовська Наталія Володимирівна

Лікар-офтальмолог першої категорії, здійснює мультифокальну корекцію короткозорості. Крім того, доктор займається лікуванням астигматизму, далекозорості та інших патологій очей. Проводить весь необхідний комплекс діагностичних спостережень: від зовнішнього огляду очей до тонометрії по Маклакову

Перевірені відгуки про лікаря 18 відгуків

Ірина 17 Серпень 2022
Уляна 23 Лютий 2022
Єсенія 26 Жовтень 2021
Мы с дочкой остались очень довольны консультацией - Наталья Владимировна подробно разъяснила в чем суть проблемы, рассказала про способы её решения, оказалось что в нашем случае необязательно носить очки, Нужно делать зарядку для глаз и придерживаться других рекомендаций врача, и зрение вернётся в норму. Это известие очень обрадовало дочку, она боялась, что прийдется ходить в очках.
Оксана 30 Березень 2021
Изумительный доктор!!! Чуткий, внимательный, очень подробно отвечает на вопросы, не навязывает лишних услуг и лекарств, а наоборот. Мне посоветовала аналог капель дешевле. Очень рада была обследоваться у неё, я нашла своего офтальмолога!
Назар 02 Лютий 2021
Все було коректно, уважно, поставили діагноз, призначили лікування. Лікаря буду рекомендувати
Лидия 02 Лютий 2021
Мне очень понравился доктор. Очень обстоятельно все объяснил, назначил лечение. Я довольна, буду доктора рекомендовать
Тамара 08 Грудень 2018
Зацікавленість у пацієті, доброта і високий професіоналізм - ось мої враження від прийому. Нічого не було похапцем - відчувалося реальне бажання розібратися у проблемі і допомогти. Отримала рекомендації , буду виконувати і вірю в одужання. Рекомендую лікаря Медведовську Н.В своїм рідним і знайомим.
Ирина 26 Жовтень 2018
Хороший, компетентный доктор.