Лікар Дієтолог, Ендокринолог Кудріна Наталія Геннадіївна на Doc.ua

Кудріна Наталія Геннадіївна

Лікар другої категорії
Наталія Геннадіївна - лікар другої категорії, що має безліч освітніх сертифікатів. Серед професійних навичок: школа навчання пацієнтів, які страждають на ожиріння, проведення школи навчання хворих на діабет, лікування захворювань в стаціонарі і амблулаторіі
  • курс удосконалення з клінічної ендокринології в ФГУ ЕНЦ за програмою«Організація і проведення школи навчання хворих на цукровий діабет» (Москва);
  • курс удосконалення з клінічної ендокринології в ФГУ ЕНЦ за програмою «Організація і проведення школи навчання хворих на ожиріння»  (Москва);
  • навчання в школі «Сучасні аспекти патогенезу. Діагностики і лікування захворювань молочних залоз »;
  • навчання в школі «Ендокринні аспекти контрацепції»;
  • навчання в школі «Планування і ведення вагітності у хворих з ендокринною патологією»;
  • навчання в школі «Ведення менопаузи у жінок з ендокринними захворюваннями – теорія і практика»
  • консультації;
  • діагностика захворювань;
  • розробка схеми лікування;
  • призначення препаратів

Освіта

• 2008 г — Днепропетровская государственная медицинская академия, лечебный факультет;
  • 2010г. — клиническая ординатура при ФГУ «Эндокринологический научный центр» по специальности «эндокринология» (Москва).

Курси

• призначення препаратів

Перевірені відгуки про лікаря

25 Відгуки
Світлана 17 Квітень 2024
Гарні враження, прийом у лікаря сподобався, задоволені
Вікторія 23 Листопад 2021
Прийом чудовий, все сподобалося, на всі питання лікар дала відповідь. Планую до лікаря звернутися після лікування
Наталья 07 Серпень 2021
Направлено до клініки
Марина 31 Липень 2021
Я не побачила професіоналізму лікарки.  Ходила до інших дієтологів мені там відразу підібрали продукти які потрібні і які не потрібні та надали більше інформації по дієтології. По дієтології й по ендокринології я для себе інформації не підкреслила у цього лікаря
Марія 20 Березень 2021