Лікар Невролог Краснопольська Наталія Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Краснопольська Наталія Анатоліївна

Лікар другої категорії
Консультація від750 грн
Лікар-невропатолог і реабілітолог займається діагностикою і лікуванням гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу, лікуванням шуму в голові, остеохондрозу, панічних атак та ін.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 53 відгуки

Юлія 27 Травень 2024
Лікарка видно що кваліфікована, дуже фахово проконсультувала по моїй проблемі, призначила адекватне лікування, без зайвих слів, добре мене оглянула. Дуже все мені сподобалось
Наталія 04 Травень 2024
Дуже професійний лікар, нічого зайвого не призначає, дуже уважна, доступно і популярно все пояснила, розписала хід лікування. Лікар дуже сподобалася і через деякий час буду звертатися до лікаря на наступний прийом. Дуже компетентний, хороший лікар
Христина 15 Березень 2024
Все пройшло добре, дякую.
Лідія 08 Березень 2024
Я дуже задоволена лікаркою, приємна та ввічлива, також кваліфікований фахівець, виявила мою проблему та призначила лікування, дякую.
Світлана 04 Березень 2024
Дуже тактовний, уважний лікар, надав усі необхідні призначення та поради. Все було добре.
Юлія 26 Грудень 2023
Задоволена лікарем. Все добре було.
Наталія 20 Листопад 2023
Лікар гарно провела мені консультацію, відповіла на питання, відправила на обстеження, бо мала деякі припущення по діагнозу. Після обстеження до лікаря повернусь, в цілому мені сподобалось
Ірина 10 Жовтень 2023
Нелля 30 Вересень 2023
Видно, что опытная, жду результатов лечения.
Генриетта 23 Вересень 2023
5 6 chevron_right