Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург Іскра Наталія  Іванівна на Doc.ua

Іскра Наталія Іванівна

Доктор медичних наук
Наталія Іванівна – лікар-хірург вищої категорії, доктор медичних наук, професор, зав. навчальною частиною кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки. Спеціалізується на консервативному та оперативному лікуванні хірургічної та проктологічної патології.
  • Лікар-хірург вищої категорії, доктор медичних наук, професор, зав. навчальною частиною кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки
  • Працює на кафедрі з 2002 року
  • Брала участь в подоланні медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій, в т.ч.: в наданні медичної допомоги постраждалому населенню внаслідок катастрофи на ЧАЕС в 1986 р.
  • Автор 153 наукових праць, в тому числі 8 навчальних посібників, 1 монографії, 3 методичних рекомендацій, 2 інформаційних листа, отримано 7 патентів на винахід

Освіта

• Український Державний медичний Університет імені акад. О.О. Богомольця (1995)
  • Працює на кафедрі з 2002 року

Виконувані процедури

• видалення всіляких доброякісних утворень шкіри та м'яких тканин (папілома, фіброма, ліпома, гігрома, атерома, бородавка та інші)
  • лікування врослого нігтя, п'яткова шпора
  • обробка ран, опіків
  • лікування при локальних гнійних ураженнях шкіри (абсцес, фурункул, карбункул, гідраденіт)
  • накладання швів
  • зняття післяопераційних швів з оцінкою спроможності рубця та антисептичною обробкою (включаючи накладення пов'язки)
  • накладання пов'язки фіксуючої (забиті місця, розтягування)
  • видалення сторонніх тіл м'яких тканин
  • лікування трофічних виразок нижніх кінцівок
  • лікування ран, що тривало не гояться (стопи та гомілки) у пацієнтів з цукровим діабетом та облітеруючим атеросклерозом
  • лікування бурситу
  • лікування ран, отриманих при укусі тварин
  • консультація пацієнтів з проктологічною патологією та подальше лікування, у т. ч. хірургічне

Перевірені відгуки про лікаря

16 Відгуки
Світлана 27 Лютий 2024
Лікарка сподобалася, надала змістовну консультацію, поради, я задоволена.
Ірина 12 Січень 2024
Дуже сподобалось. Лікар наголосила на лікуванні, надала конкретні поради. Препарати, які лікар прописала, для мене найбільш ефективні і підходять. Дуже задоволена прийомом у лікаря
Анонім 06 Січень 2024
Візит пройшов добре, отримала консультацію та відповіді на мої запитання, я задоволена. Дякую.
Анастасія 16 Грудень 2023
Лікарка досить добре розібралась у моїй проблемі, допомогла. Загалом візит пройшов задовільнено.
Анастасія 05 Грудень 2023
Візит відбувся чудово.