Лікар Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-фахівець Дяченко Наталія Валентинівна на Doc.ua

Дяченко Наталія Валентинівна

Лікар-гастроентеролог, терапевт, УЗД-фахівець. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань, таких як: гастрит, ерозивний гастродуоденіт, виразкова хвороба шлунка, дисбіоз кишечника, холецистит, панкреатит, коліт, ожиріння, ГРЗ, риніт, анемія та ін. Проводить УЗД органів черевної порожнини, еластографію, ЕКГ. Дітей приймає як лікар УЗД.

Освіта

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, II Медичний факультет, спеціалізація «Лікувальна справа» (1999)
  • Інтернатура за фахом «Терапія» на базі НМУ ім. О. О. Богомольця та терапевтичного стаціонару КМКЛ №7, 18, г. Киев (2000)

Курси

• 2013р.- курси спеціалізації з гастроентерології
  • 2016р.- курси спеціалізації з ультразвукової діагностики
  • Щорічне походження курсів підвищення кваліфікації згідно сучасної доказової медицини .
  • 2022-2023 рр.- стажировка і праця лікарем за кордоном в країні Євросоюзу в державній і приватній клініках.

Участь в асоціаціях

• Гастроентерологічна Асоціація
  • Асоціація лікарів ультразвукової діагностики

Виконувані процедури

• Конскльтація лікаря гастроентеролога дорослих
  • Консультація лікаря терапевта
  • Онлайн консультація лікаря за результатами обстежень (Вайбер, Телеграм, Вотсап) дорослих
  • УЗД доросли  і дітям від 6 років :
  • УЗД органів черевної черевної порожнини, сечовидідьної системи, щитовидної залози, молочних залоз, легень, м'яких тканин

Перевірені відгуки про лікаря

464 Відгуки
Богдан 09 Квітень 2024
Прийом пройшов нормально, дякую.
Іван 05 Квітень 2024
Все було зручно і все сподобалося, прийом сподобався
Ирина 05 Квітень 2024
Хороший доктор, прием понравился, планирую прийти еще
Олеся 12 Березень 2024
Дуже сподобався візит. Лікар чудовий спеціаліст, досвідчений, уважний. Цей лікар дуже мені допоміг.
Ольга 28 Лютий 2024
Усе сподобалось - лікарка ввічлива, дуже компетентна, усе пояснила, на мої питання відповіла. Усе що було потрібно отримати від лікаря, я отримала.