Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Захаренко Наталія Феофанівна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Захаренко Наталія Феофанівна

Лікар вищої категорії
27 років досвіду
Дорослі
Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, займається лікуванням різних гінекологічних проблем. Пріоритетні напрямки роботи - ендокринна гінекологія та ендоскопічна хірургія. Наталія Феофанівна обіймає посаду старшого наукового співробітника відділення ендокринної гінекології ДУ "Інституту педіатрії акушерства і гінекології НАМН України". Є автором понад 40 наукових статей, глава Вченої ради "Інститут планування сім'ї".
Інститут планування родини
ул. Платона Майбороды, 8на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Медичний центр Верум
ул. Демеевская 13, оф. 3на карті
Голосіївськийм. Деміївська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 24 Жовтень Пн 25 Жовтень Вт 26 Жовтень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
16 Відгуки
Дарья 17 Травень 2021
Все було вчасно, кваліфіковано, все гарно пояснили
Таїсія 06 Липень 2020
Я знаю цю людину кілька років, я знаю багато випадків коли вона дійсно рятувала людей, це прекрасна людина і я буду ходити тільки до неї. Всім рекомендую
Катерина 14 Січень 2020
Прекрасный врач! Всем рекомендую!
Анна 10 Червень 2019
Все было позитивно и доктор очень внимательный, видно что профессиональный .Очень довольна визитом. Будем еще к нему обращаться.
Эвелина 26 Червень 2017
Понравился профессионализм врача и советы, которые возмонжно не видно сразу, что связаены с гинекологией, но на самом деле это так, например, оценка эмоцмоналнього фона. Я таких врачей еще не встречала.
Ксения 29 Травень 2017
Все хорошо и профессионально.
Ольга 11 Травень 2015
Врач внимательная и профессионал своего дела.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ