Лікар Гастроентеролог, Гепатолог, Терапевт Сливка Наталія Миколаївна на Doc.ua

Сливка Наталія Миколаївна

Головний лікар клініки, гастроентеролог. Займається діагностикою та лікуванням вірусних гепатитів і хвороб шлунково-кишкового тракту: гастрит, виразкова хвороба, холецистит, панкреатит, жовчокам'яна хвороба, дисбактеріоз і т.д.

У 2002 році закінчила медичний факультет Буковинського державного медичного університету (до 2005 р. - Буковинська державна медична академія). У 2004 р. Наталія Миколаївна отримала спеціалізацію "Лікар-терапевт" в Національній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. Інтернатуру фахівець проходила в терапевтичному відділенні Міської клінічної лікарні № 6, там само, в 2005 р. при кафедрі гастроентерології та дієтології отримала спеціалізацію "Лікар-гастроентеролог".

В 2012 р. лікар отримала спеціалізацію з охорони здоров'я, а в 2013 р. їй присвоїли вищу кваліфікаційну категорію з гастроентерології.

Конференції, семінари, з'їзди:

Наталія Миколаївна має безліч сертифікатів і регулярно відвідує міжнародні конференції з питань лікування гепатитів і цирозів печінки: 2010-2013 рр. - Копенгаген, Таллінн, Барселона, Нью-Йорк, Амстердам, Кіпр.

Досвід роботи:

• 2003-2007 рр. - лікар-гастроентеролог в "Клініці еферентної терапії доктора Чорномиза";
  • 2007 р. - нині - Головний лікар "Клініки еферентної терапії доктора Чорномиза".

Освіта

• Буковинський державний медичний університет (до 2005 р. – Буковинська державна медична академія), медичний факультет, спеціальність "Лікувальна справа" (2002 р.);
  • Інтернатура кафедри терапії НМАПО ім. П.Л. Шупика (2004);
  • Інтернатура на кафедрі гастроентерології та дієтологи Міської клінічної лікарні №8 (2005 р.).

Курси

• 2003 р. - передатестаційний цикл по терапії при НМАПО ім. П.Л. Шупика;
  • 2007 р. - передатестаційний цикл з гастроентерології при НМАПО ім. П.Л. Шупика.

Участь в асоціаціях

2003 г. – предаттестационный цикл по терапии при НМАПО им. П.Л. Шупика;
2007 г. – предаттестационный цикл по гастроэнтерологии при НМАПО им. П.Л. Шупика.

Виконувані процедури

Ярослав 26 Вересень 2022
Направлено до клініки
Андрей 17 Грудень 2021
Олена 19 Листопад 2021
Прийом дуже сподобався, лікар популярно все розповіла
Лариса 17 Листопад 2021
Мені все дуже сподобалося, лікарка була дуже хороша. Все пройшло класно! Я була рада, що потрапила до нього.
Ирина 11 Листопад 2021