Лікар Анестезіолог Курділь Наталія Віталіївна на Doc.ua

Курділь Наталія Віталіївна

Лікар спеціалізується на токсикології. Наталія Віталіївна постійно підвищує свої навички кваліфікації за допомогою різних курсів, майстер-класів, наукових конференцій
Відгуків
Про лікаря
  • Автор 174 наукових робіт, з яких 96 статті - у фахових наукових виданнях, в тому числі є автором 2-х винаходів, 1-го твори, 1-й монографії, 3-х підручників
  • Почесна Грамота Кабінету Міністрів України (згідно з постановою від 8 червня 2002 року № 786),
  • Почесна грамота Міністерства охорони здоров'я України, (1999)
  • Почесна Нагорода МНС України «За участь в ліквідації наслідків землетрусу в Туреччині в 1999 році»
  • Почесна грамота Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи «За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров'я та зразкове виконання службових обов'язків», (2003)
  • Нагороджена Почесною грамотою Київської обласної ради за особистий внесок в зміцнення основ місцевого самоврядування в Київській області, високий професіоналізм, (2008).
  • Головний позаштатний токсиколог Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення м .. Київ, (2001 - 2005)
  • Експерт-токсиколог КЗ КОР «Обласне бюро судово-медичної експертизи», (1997 - 2005)
  • Токсиколог-консультант Комунального закладу Київської обласної ради «Обласне бюро судово-медичної експертизи», головний позаштатний токсиколог Головного управління охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації, (з 2005)
Освіта
  • Донецкий медицинский университет имени М. Горького, специальность «лечебное дело», (1990)
Курси
  • Експерт проекту ОБСЄ в Україні «Посилення спроможності України з реагування на надзвичайні ситуації, пов'язані з небезпечними хімічними речовинами, (2020)
  • Експерт проекту ОБСЄ в Україні «Створення національного референс-центру для ідентифікації контрольованих хімічних речовин», (2018 - 2019)
  • Консультант Проекту USAID «Визначення політики з питань здоров'я», Технічне завдання 1. «Проект запобігання поширенню високопатогенного вірусу грипу птиці в Україні», (2007)
  • Консультант в черговому дослідженні Світового банку з серії «Здоров'я людини і демографія» (О-75 Основні причини високого рівня смертності в Україні. - М.: Версій - 04 - 2010 - 60 с.), (2009)
Лікування захворювань
  • Отруєння наркотиками і галюциногенами