Лікар Офтальмолог, Хірург, Хірург-офтальмолог Чумак Наталія Василівна на Doc.ua

Відгуки про Чумак Наталія Василівна

Лікар спеціалізується на офтальмології та хірургії офтальмологічного профілю. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, оперативні втручання, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: катаракта, глаукома

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Людмила 18 Жовтень 2023
Найкращі враження, лікаря знаю вже одинадцять років, лікар колись робив мені операцію, йшла саме до цього лікаря. Лікар найвищої категорії, грамотний лікар, гарно ставиться до пацієнтів, лікар подобається
Дмитро 21 Грудень 2022
Юлия 03 Серпень 2022
Идрисов 04 Лютий 2022
Сергей 10 Грудень 2021
Людмила 08 Грудень 2021
Лікарка чемна людина, все роз'яснила. Візитом задоволена, якщо будуть потреби, я знову до неї звернусь
Ольга 24 Вересень 2021
Наталья 30 Липень 2021
У меня возникли проблемы со зрением, поэтому я искала врача и опиралась на отзывы в интернете, так я выбрала доктора Чумак Наталью Васильевну. Отзывы ее других пациентов, опубликованные на разных сайтах, полностью совпадают с тем, что я увидела на приеме. Это профессиональный врач, интеллигентный, доброжелательный человек. Я получила исчерпывающие ответы на свои вопросы, профессиональные рекомендации и назначения. Хочу отметить, что Наталья Васильевна обладает знаниями о новейших методиках лечения и диагностики. Врач заинтересован в выздоровлении пациента, в поиске наилучших путей лечения. Доктор относится очень доброжелательно и внимательно. Я очень довольна тем, что обратилась именно к этому врачу. Огромное спасибо за Вашу работу!
Ломакина 16 Липень 2021
Геннадій 14 Липень 2021