Лікар Подолог Базилевська Наталія Сергіївна на Doc.ua

Базилевська Наталія Сергіївна

Наталія Сергіївна спеціалізується на подології. Надає допомогу пацієнтам при таких захворюваннях і патологіях стоп і нігтів, як: оніхомікоз, оніхокріптоз, оніхолізис, оніхогріфоз, піднігтьова гематома, деформація нігтів, гіперкератоз, мозолі, гіпергідроз. Проводить видалення натоптишів, мозолів, бородавок, встановлення корекційних систем, апаратну обробку стоп і нігтів, обробку тріщин і уражених грибком нігтів, протезування нігтьової пластини, корекцію врослих нігтів
  • «Майстер манікюру, педикюру», ВПУ №33, м. Київ (2000)
  • «Гелеве моделювання нігтів», Academy Alessandro, м. Київ (2001)
  • «Базовий курс апаратного педикюру», НЦ «Пластек Україна», м. Київ (2016)
  • «Авторський курс апаратного педикюру Волкової Т.Е.», НЦ «Пластек Україна», м. Київ (2017)
  • «Використання професійного інструментарію та обладнання», НЦ «Пластек Україна», м. Київ (2017)
  • «Коригувальна система Титанова нитка в подологічній практиці. Коригувальна система», Циганенко Олександр, м. Одеса (2017)
  • «Силіконові ортези в практиці подолога», науково-практична конференція Fresco Ukraine, м. Київ (2018)
  • «Грибкові захворювання нігтьової пластини. Протезування. Система BAEHR», НЦ «BAEHR», м. Київ (2018)
  • «Гиперкератоз, мозолі, тріщини в практиці подолога», Ковалевська Юлія, підвищення кваліфікації, м. Київ (2018)
  • «Деформація стопи. Ортози», НЦ «Пластек Україна», м. Київ (2018)
  • «Санітарно епідеміологічні аспекти в практиці подолога», Асоціація подологів України, м. Київ (2019)
  • «Ортоніксія. Корегуючі системи ЗТО, Скоба Фрезера», Дмитро Азаровський, м. Київ (2019)

• Асоціація подологів України
  • Апаратна обробка стоп і нігтів
  • Обробка тріщин і уражених грибком нігтів
  • Протезування нігтьової пластини
  • Корекція врослих нігтів
  • Видалення натоптишів, мозолів, бородавок
  • Установка корекційних систем

Курси

• «Майстер манікюру, педикюру», ВПУ №33, м. Київ (2000)
  • «Гелеве моделювання нігтів», Academy Alessandro, м. Київ (2001)
  • «Базовий курс апаратного педикюру», НЦ «Пластек Україна», м. Київ (2016)
  • «Деформація стопи. Ортози», НЦ «Пластек Україна», м. Київ (2018)

Участь в асоціаціях

• Установка корекційних систем

Перевірені відгуки про лікаря

121 Відгуки
Ольга 03 Травень 2024
Задоволена візитом, моя їй подяка.
Кирило 20 Березень 2024
Все було добре, все сподобалося, візитом до лікаря задоволені
Андрій 07 Лютий 2024
Лікар дуже ввічлива, пильно і ретельно виконала наше питання, повністю закрила нашу потребу вилікувати проблему. Нам сподобалося і ми записалися на наступний прийом
Наталія 10 Листопад 2023
Консультація, лікар, дуже сподобалося