Муратова Наргіза Равшановна

Лікар першої категорії
28 років досвіду
Дорослі
Діти
Лікар-ендокринолог спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем функціонування щитовидної залози, підшлункової залози, гіпофіза, надниркових залоз. До лікаря звертаються з такими проблемами, як: гіпотиреоз, дифузний зоб, тиреоїдит, патології надниркових залоз, діабет. Веде прийом для дітей з 3-х років
Віва на м. Шулявська
ул. Вадима Гетьмана, 1 вна карті
Солом'янськийм. Шулявська
Приватна клініка «Медична допомога»
Повторна консультація 450 грн
Віва на Оноре де Бальзака
ул. Оноре де Бальзака, 85Ана карті
Деснянськийм. Чернігівська
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Нд 25 Липень Пн 26 Липень Вт 27 Липень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
62 Відгуки
Наталия 28 Травень 2021
Лікар надала мені поради, консультація була якісна. Я була дуже задоволена лікарем, лікар темпераментна, надала гарні пояснення на мої питання. Лікаря рекомендую!
Ольга 28 Квітень 2021
Врач рассказывал какие-то странные истории про  своих пациентов. У нас было всего пол часа на прием из этого времени половину она рассказывала свои истории. Вместо того чтоб говорить о нашем случае. Может она хотела этим рассказом какое-то впечатление произвести, но в итоге оказалось наоборот. Потом она прописала нам супер дорогое лекарство, которое на самом деле БАД. А если позвонить через ее знакомую, можно взять подешевле. Мы потом пошли к другому эндокринологу  и та сказала что это лекарство не нужно. И ту проблему, которую придумал врач ее не существует. Это шарлатанство.
Владислав 16 Квітень 2021
Доктор на консультации была в телефоне, что было неприятно. Но консультация была хорошая
Роман 03 Лютий 2021
Візит до лікаря мені сподобався. Відповіла на мої запитання, надала досить хорошу консультацію та направила на подальші кроки.
Ксения 29 Січень 2021
Лікар поводилася не професійно. Я тільки хотіла взяти направлення на гормони. Вона почала розказувати про своє особисте життя. Якою вона стала після того, як вона розвелася. Почала розказувати подробиці життя своєї доньки. Почала розказувати що мій чоловік знайде собі коханку, якщо я не кину стресову роботу. Почала давати поради які я в неї не просила. Це було абсурдне приймання. Також розказувала подробиці з якими приходять її клієнтки. Вона не називала імен.
София 19 Грудень 2020
Профессионализм чувствуется.
Тетяна 23 Жовтень 2020
Прием у доктора был хороший. Очень внимательная женщина, много меня расспрашивала и много разговаривала по теме, построили схему лечения и есть результат. Очень довольна посещением к доктору
Виталина 02 Вересень 2020
Доктор хороший! Все было конкретно и по теме, ничего лишнего.
Кристина 22 Липень 2020
Мне очень понравилось, что доктор обратила внимание на свойства таблеток, обратила внимание на непереносимость лактозы, подобрала другие лекарства, правильно к этому подошла и постаралась исключить побочные эффекты. Для меня это говорит о высоком профессионализме.
Татьяна 03 Липень 2020
Доктор достаточно компетентна, все подробно рассказала по моей проблеме и назначила курс лечения. Я осталась довольна
Показати ще 3 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ