Лікар Невролог Казарян Наїра Емільївна на Doc.ua

Казарян Наїра Емільївна

Лікар-невролог (вища категорія), здійснює консультації (огляд, встановлення діагнозу, визначення тактики лікування), транскраниальную магнітну стимуляцію, озонотерапію. Лікує судинні, запальні патології нервової системи, наслідки травм головного, спинного мозку, периферичних нервів, спадкові нервово-м'язові захворювання, нейродегенеративні захворювання, хронічні полінейропатії.

Наїра Емільевна опублікувала близько 20 наукових робіт, статей і доповідей, в т.ч. на міжнародному рівні, присвячених вдосконаленню методів діагностики і лікування неврологічних захворювань.

Досвід роботи на керівних посадах у державній медицині - 12 років.

Освіта

• Ереванский государственный медицинский университет им. Мхитара Гераци, 1987 г.;
  • Институт медико-биологических проблем РАН, клиническая ординатура, г. Москва, 1989 г.

Курси

• Донецький національний медичний університет імені М. Горького (ДонМГУ ім. Горького), ПАЦ, 1995 р.;
  • ДонМГУ ім. Горького, ПАЦ, 2000 р.;
  • ДонМГУ ім. Горького, ПАЦ, 2006 р.;
  • ДонМГУ ім. Горького, ПАЦ, 2011 р.

Участь в асоціаціях

Учасник Асоціації клінічних нейрофізіологів України.

Виконувані процедури

• консультації: огляд, встановлення діагнозу, визначення тактики лікування;
  • транскраніальна магнітна стимуляція;
  • озонотерапія.

Перевірені відгуки про лікаря

28 Відгуки
Олександр 17 Квітень 2024
Все пройшло добре, дякую.
Яна 27 Лютий 2024
Дуже задоовлена прийомом, рекомендую!
Злата 15 Вересень 2023
Консультацією залишилась задоволена. Мені все підійшло, лікар пояснила все дуже гарно. Назначили курс реабілітації.
Елена 09 Листопад 2022
Мені сподобався її підхід до хворого, відповіла на всі запитання. Я взагалі задоволена консультацією, у мене немає ніяких скарг чи не задоволення. Все пройшло добре
Галина 07 Червень 2021