New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Ендокринолог, Сімейний лікар Іванчишина Мирослава Анатоліївна на Doc.ua
4.0
Консультація від850 грн
4.0
Відгуків
Освіта
  • 2008 - Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, спеціальність «Лікувальна справа»
  • 2010 - Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, спеціальність «Терапія»
Курси
  •  2013 - «Загальна практика — сімейна медицина» на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, факультету післядипломної освіти
  • 2014 - Тематичне вдосконалення «Функціональна діагностика в практиці лікаря-інтерніста» на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, навчально-науковий інститут післядипломної освіти
  • 2015 - Передатестаційний цикл за спеціальністю «Терапія» на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, навчально-науковий інститут післядипломної освіти
  • 2017 - Курси спеціалізації за спеціальністю «Ендокринологія» на базі Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова
  • 2018 - Передатестаційний цикл за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина» на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, навчально-науковий інститут післядипломної освіти
  • 2020 - Тематичне вдосконалення «Функціональна діагностика в практиці лікаря-інтерніста» на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, навчально-науковий інститут післядипломної освіти
  • 2023 - Курси за програмою «Косметик-естетист (мануальна, апаратна та інноваційна косметологія обличчя і тіла). Експерт-рівень»
  • 2023 - Спеціаліст ін'єкційних методик «Мезотерапія та біоревіталізація», «Ботулінотерапія», «Full face. Контурна пластика» на базі Академії професійної освіти спеціалістів індустрії краси «Партнер плюс»

Послуги
  • Онлайн-консультація лікаря