Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Мельгунова Галина Валеріївна на Doc.ua

Відгуки про Мельгунова Галина Валеріївна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, має вищу категорію, проходила стажування в госпіталях Павії і Мілана (Італія), в центральних госпіталях Х'юстона і Далласа (штат Техас, США). Має великий досвід практичної роботи. Спеціалізується на лікуванні ерозій, сечостатевих інфекцій (ЗПСШ), порушень циклу, захворювань жіночих статевих органів, веденні вагітності, ультразвуковій діагностиці.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 92 відгуки

Анастасия 07 Серпень 2021
Наталія 07 Липень 2021
Алина 09 Червень 2021
Александра 04 Червень 2021
Марина 26 Лютий 2021
Лікар дуже приємна, в роботі гарний спеціаліст. Все, що мене цікавило, лікар мені допомогла, вирішила моє питання
Наталья 09 Лютий 2021
Даниэлла 30 Грудень 2020
Виктория 25 Листопад 2020
Направлено до клініки
Альбина 06 Листопад 2020
Не понравилось, что я заплатила большую суму денег и не получила для себя никакой интересующей информации! Доктор не знала, что я сама практикующий врач! Назначила мне кучу абсолютно ненужных анализов, которые у меня и так были. И я ей об этом говорила. Что состою в перинатальном центре и все это уже давно делала. Как коллега, я ее не поняла! Когда она уже узнала, что я врач, то половина анализов было отменено. Очень странное назначение!
Валерія 02 Листопад 2020
Загалом все було добре, але намагалися призначити багато лишніх аналізів, щоб більше грошей заробити.
5 6 7 8 9 10 chevron_right