Лікар Онколог Зааві Меїр на Doc.ua

Відгуки про Зааві Меїр

Доктор Меір Зааві — клінічний онколог LISOD. Експерт у сучасних методах діагностики та лікування всіх видів раку. Неперевершений фахівець у напрямку паліативної терапії. Доктор Зааві працює в Лікарні ізраїльської онкології LISOD з 2014 року. До приїзду в Україну мав багаторічний досвід роботи у відомих медичних закладах в Ізраїлі. Був головним консультантом із паліативної допомоги, заступником керівника онкологічної служби Медичного центру Ланіадо (м. Нетанія). А також очолював відділення клінічних випробувань і досліджень Медичного центру імені Хаїма Шиба (м. Тель-Авів). Займався викладацькою діяльністю в Тель-Авівському університеті. Нині працює клінічним онкологом, допомагає пацієнтам успішно подолати навіть рідкісні захворювання. Після першого звернення пацієнта призначає дообстеження (у разі потреби) для встановлення точного діагнозу. Враховує найменші нюанси, щоб лікування відповідало особливостям захворювання, міжнародним протоколам та потребам пацієнта. Супроводжує людину із онкологічним захворюванням протягом усього шляху лікування — від першого візиту до виписки з лікарні. Проводить контроль стану здоров’я пацієнтів у ремісії.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Мария 29 Липень 2021
Татьяна 12 Червень 2020
Татьяна 03 Грудень 2019
Врач понравился, профессионал, внимательный, очень дружелюбный и приятный. На все вопросы дал ответ . Рекомендую!
Николай 02 Серпень 2018
Нас очень все устроило.
Катерина 18 Квітень 2017
Виктор 03 Листопад 2015
Самые положительные у меня остались впечатление от общения с доктором, очень грамотно все объяснил, все толково. Назначил нужные исследования, которые я тут же прошел, все нормально.