Лікар Терапевт, Ендокринолог Друченко  Мар’яна  Олегівна на Doc.ua

Друченко Мар’яна Олегівна

Я лікар терапевт і ендокринолог з 15-річним досвідом роботи. У роботі керуюся доказовими та сучасними підходами до лікування, персоналізованим підходом та комплексною оцінкою проблеми. На моіх консультаціях ви зможете отримати конкретні та вичерпні рекомендаціі, а токож знижку на аналізи в лабораторію CSD, яка розташована у приміщенні нашоі клініки. Моє гасло: ваша довіра- це запорука нашого спільного успішу!
Відгуків
Про лікаря
  • Ендокринологічні захворювання: цукровий діабет, ожиріння, предіабет, гестаційний діабет, вузловий зоб, гіпотиреоз, гіпертиреоз, т и р е о т о к с и к о з , т и р е о ї д и т и ,  гі п е р п р о л а к т и н емі я, з а х в о рю в а н н я паращитоподібних залоз і наднирників, інсулінорезистентність тощо.
  • Терапевтичні захворювання: ГРВІ, ангіни, фарингіти, Ковід, Бронхіти, пневмоніі, захворювання серцево-судинноі системи та нирок, органів шлунково- кишкового тракту тощо.
Освіта
  • 2002 - 2008 рік навчалась у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця
  • 2008 - 2010 рік інтернатура на базі Київської міської станції швидкої медичної допомоги, спеціальність – медицина невідкладних станів
  • 2013 рік - спеціалізація з терапії на базі Української військово-медичної академії
  • 2018 рік - спеціалізація ендокринологія на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика
Курси
  • Щорічно бере участь в ендокринологічних та терапевтичних конференціях, проходить курси тематичного удосконалення.
Послуги
  • консультація терапевта