Лікар Нейрохірург Глухенький Марк Юлійович на Doc.ua

Глухенький Марк Юлійович

Лікар другої категорії
Лікар нейрохірург 2 категорії. Закінчив Харківський національний університет, медичний факультет (2012-2018р). Інтернатура за спеціальністю нейрохірургія в Обласній клінічній лікарні м. Харків (2018-2021р.). Нейрохірург в Міжнародному центрі нейрохірургії з 2021 по теперішній час. Аспірант Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань центральної та периферичної нервової системи, остеохондрозу, лікування ОНМК (інсультів), черепно-мозкових травм.

Освіта

• Харківський національний університет, медичний факультет (2012-2018р)
  • Інтернатура за спеціальністю нейрохірургія в Обласній клінічній лікарні м. Харків (2018-2021р.)
  • Нейрохірург в Міжнародному центрі нейрохірургії з 2021 по теперішній час
  • Аспірант Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України

Участь в асоціаціях

• Член Української асоціації нейрохірургів (УАН)
  • Член Європейської асоціації нейрохірургів (EANS)

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Діагностика та лікування захворювань центральної та периферичної нервової системи, остеохондрозу, лікування ОНМК (інсультів), черепно-мозкових травм

Лікування захворювань:

• Захворювання головного мозку
  • Захворювання хребта та спинного мозку
  • Черепно-мозкова травма
  • Травми хребта та спинного мозку
  • Деформації хребта
  • Тунельні синдроми

Перевірені відгуки про лікаря

2 Відгуки
Зоя 06 Травень 2024
Прийом сподобався, лікар дуже гарно все пояснив, пацієнт багато разів запитував, лікар спокійно і професійно все повторював, дав дуже класні рекомендації, все обґрунтував. Візитом до лікаря задоволені, лікар приділив достатньо часу
Лілія 01 Квітень 2024
Мені дуже сподобався лікар, я йому дуже вдячна.