Лікар Офтальмолог Сидорова Марія Валеріївна на Doc.ua

Сидорова Марія Валеріївна

Офтальмолог має вищу категорію, діагностує катаракту і глаукому, а також займається лікуванням хвороб сітківки та зорового нерва, проводить парабульбарні ін'єкції і промивання носослізного каналу, видалення папілом, ліпом і халязіон з поверхні повік. Проходила стажування в Німеччині, вільно володіє англійською мовою
  • Автор 48 наукових робіт, в тому числі 3 монографій і 2 патентів на винахід, один з яких– «Спосіб лікування діабетичної ретинопатії»

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца, Киев (1997)
  • Интернатура и клиническая ординатура, кафедра глазных болезней, Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца (2001)
  • Обучение лазерным методам лечения в глазной клинике университета Людвига-Максимилиана, Мюнхен (1999)

Курси

• Стажування за вітрео-ретинальної хірургії ока в клініці професора Клауса Люку, Бремен (2003)
  • «Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ» (2004)
  • « Контактна корекція» (2009)
  • «Дистрофічні захворювання» (2014)

Участь в асоціаціях

• Європейська асоціація офтальмологів(2003)
  • Асоціація офтальмологів України (1999)

Лікування захворювань

• Глаукома
  • Катаракта
  • Кон'юнктивіт
  • Неврит зорового нерва

Виконувані процедури

• Діагностика катаракти і глаукоми
  • Промивання носослізного каналу
  • Оперативні втручання на століттях і кон'юнктиві
  • Лікування захворювання сітківки та зорового нерва

Перевірені відгуки про лікаря

67 Відгуки
Олег 08 Березень 2019
Виктория 06 Березень 2019
Доктор мне понравилась, все быстро посмотрела, думаю это распространенный случай. В прицепе, прием мне понравился, я получила назначение и буду лечится. Думаю буду повторно обращаться после лечения.
Юлія 25 Лютий 2019
Мария 29 Жовтень 2018
Все хорошо, все комфортно и приятно.
Андрей 03 Вересень 2018
Она показалась мне неплохим врачом, хорошим даже. Но ей что-то нужно сделать с отношением к времени пациентов - если предыдущая консультация задержалась на 15 мин, недопустимо за счет времени следующего пациента восстанавливать график.