Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Сімейний лікар Білоус Марія Миколаївна на Doc.ua

Білоус Марія Миколаївна

Марія Миколаївна - сімейний лікар, лікар-терапевт, фізіотерапевт з великим стажем роботи, веде прийом дорослих і дітей з 10-ти років. Лікує такі захворювання, як: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, пневмонії, бронхіт, бронхіальна астма, гастрит, холецистит, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічний коліт, хронічний пієлонефрит, цистит, цукровий діабет II типу, остеохондроз, артрит.
  • Зйомка в телепрограмі про здоров'я на Першому національному каналі, тема: нові підходи до лікування артеріальної гіпертензії та ішемічної хвороби серця, та здоровий спосіб життя.

Освіта

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця (1992)

Курси

• Курс від The ​​University of Zurich Myocardial Infarction, Switzerland (2021)
  • Курс від The ​​University of Michigan Thoracic Oncology (2021)
  • Науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної діабетології», Одеса (2021)
  • ХХІІI Національна Школа гастроентерологів, гепатологів України «Коморбідні стану в гастроентерології, мультидисциплінарний підхід, Київ (2021)
  • SHDM.SCHOOL «Хронічні запальні захворювання ЛОР органів як міждисциплінарна проблема» (2021)
  • Науково-практична онлайн конференція з міжнародною участю «Актуальні питання та практичні аспекти дитячої пульмонології та алергології: стандарти медичної допомоги» (2021)
  • Науково-практична онлайн конференція з міжнародною участю «Колегіум невролога» (2021)
  • Курси «Організація і управління охороною здоров'я», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, сертифікат спеціаліста вища категорія (2019)
  • Курси спеціалізації «Сімейна медицина», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, сертифікат спеціаліста вища категорія (2019)
  • Курси «Терапія», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, сертифікат спеціаліста вища категорія (2018)

Виконувані процедури

• Консультація сімейного лікаря, лікаря-терапевта, гастроентеролога, фізіотерапевтичні процедури, лікування больового синдрому.

Перевірені відгуки про лікаря

32 Відгуки
Людмила 29 Квітень 2024
Консультацію отримала достатньо компетентно, вчасно. Лікарка була професійною.
Оксана 19 Березень 2024
Все сподобалося, дякую.
Мілана 27 Лютий 2024
Лікар все  мені пояснила, все чітко сказала що потрібно ще зробити і чим потрібно лікуватися, все дуже зрозуміло. Прийом сподобався, плануємо звернутися до лікаря на наступний прийом після отримання результатів аналізів
Вадим 06 Лютий 2024
Катерина 25 Грудень 2023