Лікар Ревматолог, Терапевт Волощук Марина Володимирівна на Doc.ua

Волощук Марина Володимирівна

Ревматолог вищої категорії, терапевт. Лікар спеціалізується на терапії та ревматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі хвороби та патології, як: грип, бронхіт, коліт, цистит, риніт, ангіна

Освіта

• Луганський державний медичний університет, медичний факультет (1993-1999)
  • Інтернатура з терапії (1999-2000)

Курси

• ТУ «Сучасні питання ревматології» (2017)
  • Стажування з терапії (2016)

Виконувані процедури

• Консультація
  • Збір скарг та історії захворювання (в тому числі спосіб життя, особливості харчування, шкідливі звички, в т.ч. перенесені хвороби, спадковість)
  • Огляд та пальпація проблемних ділянок та зон
  • Вимір АТ, ритм серця, температури тіла, визначення індексу маси тіла
  • Встановлення попереднього діагнозу
  • Призначення додаткових методів дослідження: інструментальні, лабораторні, додаткові консультації суміжних спеціалістів
  • Призначення лікування: медикаментозного, фізіотерапевтичного, лікарських маніпуляцій
  • Надання інформації стосовно методів профілактики, в тому числі рекомендації стосовно зміни способу життя, раціону харчування тощо з метою запобігання захворюванням та їх профілактики

Перевірені відгуки про лікаря

50 Відгуки
Світлана 15 Квітень 2024
Лікар сподобався, візит теж був хороший. Була невеличка затримка по часу, це мені не дуже сподобалося, прийшлось чекати, про це мене ніхто не попереджав.
Світлана 29 Лютий 2024
Тетяна 27 Лютий 2024
Оцінюю на п'ять, хоч лікарка також не змогла віднайти причину моєї проблеми, але вона не одна така, в іншому все добре.
21 Лютий 2024
Дуже гарний кваліфікований лікар
Людмила 15 Лютий 2024
Дуже хороший лікар, дуже приємні враження. Будемо виконувати настанови лікаря і плануємо звернутися на повторний прийом саме до цього лікаря, а не шукати іншого лікаря