Лікар Реабілітолог, Кінезітерапевт, Вертебролог Ковтонюк Марина Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Ковтонюк Марина Вікторівна

Заступник головного лікаря медичного центру "Доктора Бубновського", кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, доцент по кафедрі реабілітації.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 159 відгуків

Виктор 02 Березень 2021
Мені було дуже приємно поспілкуватися зі спеціалістами з приводу моєї проблеми. З лікарем та реабілітологом.
Елена 18 Лютий 2021
Юлия 18 Січень 2021
Александр 04 Грудень 2020
Виктор 03 Грудень 2020
Хороший специалист. Заметила сразу все мои проблемы и не пришлось про них рассказывать. В целом остался доволен посещением
Светлана 05 Листопад 2020
Очень довольна визитом! То что сделали, уже стало легче с первого раза.
Оксана 02 Листопад 2020
Лікарка компетентна, добре знає свою справу та приємна в спілкуванні
Елизавета 30 Вересень 2020
Ольга 26 Серпень 2020
Врач грамотный, очень детально и подробно обследует. Все рассказывает, показывает, на вопросы отвечает. Обратите внимание, клиника и врач специализируются на без медикаментозном лечении! Тут не будет что дали волшебную таблетку и все гуд. Только работа над своим здоровьем: зарядка, упражнения, корректировка питания, дыхание. И это все помогает. Я годами мучилась от головных болей. Сейчас занимаюсь дома, т.к. в клинику пока что финансово не могу записаться, но и это помогает! Доктора рекомендую!
Святослав 03 Березень 2020
Марина Вікторівна дуже компетентний і грамотний лікар, надає глибокі коментарі й очевидно дуже добре розбирається в темі. З іншої сторони, мені було тяжко сприймати її монолог. Прямих відповідей, на уточнюючі, питання я не отримав. Вона постійно переходила з теми на тему, давала багато "води", розказувала свою думку на медицину в країні, працювала з запереченнями, яких у мене й не було; надавала рішення, коли його ще навіть не озвучила, і як вона сама виразилась, заговорювала мене. В розмові не хватало структури.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right