Лікар Алерголог, Гастроентеролог, Терапевт Абашидзе Марина Петрівна на Doc.ua

Відгуки про Абашидзе Марина Петрівна

Доктор Абашидзе М.П. здійснює терапію різнобічних патологій органів травлення, дихальних шляхів, суглобового апарату, сечовивідної системи. Марина Петрівна володіє передовими методиками терапії порушень в роботі перерахованих вище структур і систем.

Перевірені відгуки про лікаря 542 відгуки

Юлія 04 Січень 2024
Тетяна 29 Грудень 2023
Сподобалось на візиті. Уважний лікар, на  всі мої питання які мене цікавили в принципі, лікар дала відповіді. Назначила лікування, далі побачимо як буде.
Андрій 15 Грудень 2023
Все пройшло добре, дякую, звертатимусь, в разі потреби.
Світлана 08 Грудень 2023
Все пройшло добре, дякую.
Тарас 07 Грудень 2023
Усе сподобалося - як лікар підійшла до проблеми пацієнта, та всі її подальші дії, направлення, усе дуже чітко, зрозуміло. Усе сподобалось.
Вероніка 06 Грудень 2023
Лікар мені дуже сподобався, прийду ще
Ніна 06 Грудень 2023
Дуже хороший спеціаліст. Лікаря вибирала за відгуками, лікар ближче до мого району проживання. Лікар дуже привітна, дуже привертає до себе. Лікар призначила лікування, зараз лікуюсь, лікування допомагає. Дуже гарна лікарка, дуже задоволена лікарем
Ірина 01 Грудень 2023
Для мене дуже важливий фактор — людське відношення і я його отримала. Лікар дуже освічена, надала, багато інформації, зробила гарний огляд, та й взагалі приділила багато часу. Консультація пройшла душевно, інколи йдеш до лікаря й боїшся, бо вони дуже суворі, а з Мариною Петрівною, почувалась комфортно й взагалі ні про що не турбувалась.
Алена 03 Листопад 2023
Дуже гарний лікар.
Анна 01 Листопад 2023
ікар дала гарну консультацію, напрям що робити далі, все пояснила, все абсолютно сподобалось, дуже уважно ставилася, вислухала