Лікар Алерголог, Гастроентеролог, Терапевт Абашидзе Марина Петрівна на Doc.ua

Відгуки про Абашидзе Марина Петрівна

Консультація від700 грн
Доктор Абашидзе М.П. здійснює терапію різнобічних патологій органів травлення, дихальних шляхів, суглобового апарату, сечовивідної системи. Марина Петрівна володіє передовими методиками терапії порушень в роботі перерахованих вище структур і систем.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 548 відгуків

Тетяна 12 Червень 2024
Візит дуже сподобався.Все було добре, пройшло все чудово.
Юлія 31 Травень 2024
Сподобалась лікарка, від візиту отримала бажане.
Віктор 22 Травень 2024
Все було чудово на візиті. Лікар прекрасний спеціаліст.
Ярослава 16 Травень 2024
Консультація сподобалася, лікар гарно вислухала, прокоментувала мою історію, розказала які потрібно здати аналізи і що потрібно робити далі. Я дуже лікарем задоволена, дуже компетентний лікар, з тим питанням, що я звернулася, лікар все розказала. Лікар чудовий!
Яна 16 Травень 2024
Лікар дуже приємна, дала рекомендації з лікування і по аналізах, буду до лікаря звертатися ще
Ірина 10 Травень 2024
Сподобався професіоналізм, відповіла на усі мої питання. Висока якість консультації - вислухала мене, зробила огляд, дуже мені сподобалось. Можу відмітити професіоналізм, доброзичливість, володіє сучасними техніками лікування. Можу її рекомендувати.
Маріанна 03 Травень 2024
Лікар чітко поставила діагноз, вислухала, запропонувала лікування, надала перелік всіх аналізів, візитом задоволена
Максим 26 Квітень 2024
Все було добре, лікар прийняв вчасно, консультація сподобалася, все супер!
Роман 25 Квітень 2024
Доктор супер! К доктору обращался уже второй раз, мне очень нравится, у меня всегда позитивные впечатления. Доктор профессионал своего дела, провела медосмотр, расспросила меня, детально ознакомилась с результатами анализов, назначила лечение. Планирую обратиться к доктору на следующий прием, прейду обязательно. Работой доктора очень доволен
Зоя 19 Квітень 2024
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right