Лікар Стоматолог Жалдак Максим Олександрович на Doc.ua

Жалдак Максим Олександрович

6 років досвіду
Дорослі
Лікар-стоматолог, протягом п'яти років працював в сферах хірургічної, терапевтичної та ортопедичної стоматології. На сьогодні виконує терапевтичні і хірургічні завдання, протезування зубів в повному обсязі, включаючи знімне і незнімне протезування на імплантатах передових європейських та світових фірм-виробників. У своїй практиці дотримується сучасних стандартів надання медичної стоматологічної допомоги
Троянда, стоматологія
ул. Олеся Гончара, 45-Ана карті
Шевченківськийм. Золоті ворота
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 23 Вересень Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Максим Олександрович має 18 наукових публікацій, автор освітніх статей з хірургічної стоматології та матеріалознавство: "Я люблю свою роботу і намагаюся дізнаватися все більше нове, оскільки нове завжди цікавіше, ніж хороше старе, я так вважаю!".

Максим Олександрович спеціалізується в:

• терапевтичній, ортопедичній та хірургічній стоматології;
  • комплексній діагностиці та складанні плану лікування;
  • образному і доступному поясненні варіантів лікування за допомогою сучасних мультимедійних технологій;
  • прямий і непрямий художньої реставрації зубів: мікропротезування, металокерамічні і безметалеві коронки;
  • знімному протезуванні, зокрема і з опорою на імплантатах;
  • ендодонтичному лікуванні і підготовці зубів до протезування.
  • 2013 р. - курси "Сучасні хірургічні методики нарощування кісткової тканини", освітній центр "Стаміл";
  • 2013 р. - Школа імплантації, освітній центр "Стаміл";
  • 2014 р.  - States of emergensy in dentistry, U-impl educational centre;
  • 2014 р. - Restorative technologies for anterior teeth restorations. Densply, Restorative clinical education;
  • 2014 р. - Використання брекет-систем Damon, навчальний центр "Алента".

Член Асоціації імплантологів України.

Напрямки роботи:

• стоматологія терапевтична: пломбування, реставрація зубів, пломбування кореневих каналів, відбілювання, гігієна порожнини рота і ін.;
  • стоматологія ортопедична: протезування: металокераміка на основі КХС, циркон, золотоплатиновому конструкції, вініри та ін.;
  • стоматологія хірургічна: імплантологія, остеопластика тощо.

Освіта

• Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, стоматологічний факультет (2011 р).

Курси

• 2013 г. - курси "Сучасні хірургічні методики нарощування кісткової тканини", освітній центр "Стаміл";
  • 2013 г. - Школа імплантації, освітній центр "Стаміл";
  • 2014 г. - States of emergensy in dentistry, U-impl educational centre;
  • 2014 г. - Restorative technologies for anterior teeth restorations. Densply, Restorative clinical education;
  • 2014 г. - Використання брекет-систем Damon, навчальний центр "Алента".

Участь в асоціаціях

• Член Асоціації імплантологів України.

Лікування захворювань

• Пульпіт
  • Періодонтит

Виконувані процедури

• Напрямки роботи:
  • стоматологія терапевтична: пломбування, реставрація зубів, пломбування кореневих каналів, відбілювання, гігієна порожнини рота та ін .;
  • стоматологія ортопедична: протезування: металокераміка на основі КХС, циркон, золотоплатиновому конструкції, вініри та ін .;
  • стоматологія хірургічна: імплантологія, остеопластика тощо.

Перевірені відгуки про лікаря

67 Відгуки
максим 12 Березень 2020
Якісне обслуговування.Висока кваліфікація.
Лариса 16 Січень 2020
Доктор замечательный, грамотный и профессионал своего дела. Рекомендую
Аліна 31 Жовтень 2019
Я дуже задоволена, дуже уважний, професійний. І сподобалося ставлення, і сервіс.
Андрей 04 Липень 2019
Запомнилась открытость и харизма доктора, ну и профессионализм.
Юлія 04 Квітень 2019
Лікар дуже приємний.