Лікар Уролог Романюк Максим Григорович на Doc.ua

Романюк Максим Григорович

Оперуючий уролог проводить всі оперативні втручання генітальної хірургії: пластику вуздечки, обрізання, збільшення головки гіалуроновою кислотою, операції при варикоцеле, гідроцеле, кістах придатка, обструктивному безплідді і хвороби Пейроні, а також протезування статевого члена напівжорсткими, пластичними і гідравлічними протезами та ін.
  • На рахунку Максима Григорович - понад 100 наукових праць (включаючи наукові статті, презентації на українських та міжнародних конференціях). Брав участь у телевізійних програмах «Говори Україна», «Про секс», «Врятуйте нашу Сім'ю» та інших ток-шоу, експерт передачі «Я соромлюсь свого тіла»
  • Захист кандидатської дисертації за спеціальністю Урологія, по темі «Сексуальна функція і її розлади у хворих на рак передміхурової залози» (2008)

Освіта

• Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, Київ (2003)
  • Інтернатура на базі ЦКГБ №1 (2005)
  • Аспірантура в відділі сексопатології та андрології ДУ «Інститут урології НАМН України» (2008)

Курси

• Курси по сексології та андрології на базі ДУ «Інститут урології НАМН України» (2005)
  • Присвоєно вищу категорію за спеціальністю урологія (2008, 2010)
  • Підвищення кваліфікації: «Радіаційна медицина» (2010)
  • Стажування в клініках реконструктивної хірургії під керівництвом Радош Джіновіча по уретральній і генітальній хірургії, Белград (2012, 2013, 2021)
  • Підвищення кваліфікації: «Ендоскопічна урологія» (2013)
  • Спеціалізація з онкології, кафедра онкології НМАПО ім. П.Л.Шупика (2017)

Участь в асоціаціях

Учасник:

• Європейське товариство сексуальної медицини (з 2005)
  • Українська асоціація сексологів та андрологів (з 2005)

Виконувані процедури

• Набір аналізів уретри, секреція передміхурової залози
  • Всі оперативні втручання операцій на геніталіях:
    • пластика вуздечки
    • обрізання
    • пластика крайньої плоті
    • збільшення голови гіалуроновою кислотою
    • лікування передчасної еякуляції (денервація голови, введення гіалуронової кислоти)
    • операції на варикоцеле, гідроцеле, кісти придатків
    • біопсія яєчок, передміхурової залози
    • операції з обструктивного безпліддя
    • вазектомія (стерилізація)
    • пластичні операції на геніталіях (збільшення, подовження, потовщення ПК, пластичні при вроджених відхиленнях ПК, в олеогранулах)
    • операції з приводу хвороби Пейроні
    • протезування статевих органів з напівжорсткими, пластичними та гідравлічними протезами
    • пластична уретра зі стриктурами та гіпоспадією тощо

Перевірені відгуки про лікаря

273 Відгуки
Антон 12 Квітень 2024
Візитом до уролога задоволений, все пройшло добре, дякую.
Вікторія 05 Квітень 2024
Лікар досвідчений, гарно ставиться до пацієнтів. Рекомендую
Сергій 28 Березень 2024
Сподобалось відношення, спілкування, усе чітко, з повагою. Усе що мене цікавило, відповів, запитував в мене, що було потрібно. Я консультацією залишився задоволеним.
Володимир 14 Березень 2024
Дуже професійний лікар, провів огляд, надав рекомендації. Ми задоволені візитом до лікаря
Олексій 04 Березень 2024
Загалом залишився задоволеним, бо що очікував від першої консультації, отримав.