Лікар Ортопед, Травматолог, Вертебролог, Ортопед-травматолог Люблінський Максим Віталійович на Doc.ua
Максим Віталійович фахівець в області вертебрології, ортопедії і травматології. Проводить профілактику і лікування деформацій нижніх і верхніх кінцівок, розривів менісків, гриж і протрузій міжхребцевих дисків, різні ураження суглобів і м'язової тканини. Застосовує консервативне і оперативне лікування, ін'єкційні методики
  • Програма французько-українського обміну фахівців в сфері охорони здоров'я та фармації (2012)
  • Українська асоціація ортопедів-травматологів
  • Внутрісуглобні ін'єкції збагаченої аутоплазми (PRP терапія)
  • Внутрісуглобні ін'єкції гіалуронової кислоти
  • Накладення гіпсових і полімерних іммобілізірующую пов'язок (Scotchcast, Softcast, Turbocast)
  • Оперативне і консервативне лікування переломів кісток (металоостеосинтез)
  • Артроскопія

Освіта

• Украинская медицинская стоматологическая академия, Полтава (2016)

Курси

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація ортопедів-травматологів

Виконувані процедури

• Внутрісуглобні ін'єкції збагаченої аутоплазми (PRP терапія)
  • Внутрісуглобні ін'єкції гіалуронової кислоти
  • Оперативне і консервативне лікування переломів кісток (металоостеосинтез)
  • Артроскопія

Перевірені відгуки про лікаря

50 Відгуки
Сергій 06 Квітень 2024
Євгенія 20 Березень 2024
Приємні враження, лікар дуже уважно поставився до проблеми, назначив додаткові обстеження, мої питання на той момент вирішилися. Надалі будемо з лікарем працювати і записалась на наступний прийом
Сергій 13 Березень 2024
Візит пройшов добре. Лікар дуже компетентний спеціаліст.
Володимир 16 Лютий 2024
Все супер пройшло. Лікар дуже кваліфікований, знає свою справу.
Наталія 10 Листопад 2023
Лікар мені здався професійним, відповів на запитання, отримала від візита усе що хотіла.