3.3

Кондратенко Максим Васильович

Лікар другої категорії
6 років досвіду
Дорослі
Фахівець з фізичної реабілітації. Провідний напрямок в роботі - терапія м'язово-фасциальних і м'язово-скелетних болів, лікування тригерних точок і м'язових гіпертонусів. Практикує сучасні підходи до лікування гострих і хронічних больових синдромів (міофасциальна терапія, кінезітерапія, лікувальний масаж)
Med Helper, центр лікування болю на Попудренко
ул.Попудренка, 52на карті
Дніпровськийм. Дарниця
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 04 Серпень Чт 05 Серпень Пт 06 Серпень
3.3
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• Київський національний педагогічний університет ім.Драгоманова, спеціальність «Фізична реабілітація» (2015)

Курси

• Курс «Оздоровчий масаж», Medmass при МПП «Альтернативна медецина», м.Київ. (2015)
  • Курс «Китайський масаж», Cansley, м.Київ (2016)

Лікування захворювань

• Остеохондроз
  • Мігрень
  • Артроз (Остеоартроз)
  • Спинальная м'язова атрофія
  • Біль у шиї (Цервікалгія)
  • Простріл (Люмбаго)
  • Біль у спині (Дорсалгія)
  • Контрактура суглоба

Виконувані процедури

• ПІ - постізометрична релаксація скелетних м'язів.
  • М'язово-фасціальний релизинг
  • Навчання пацієнтів вправам самокорекції

Перевірені відгуки про лікаря

1 Відгуки
Валентина 14 Вересень 2020
Doc.ua очень удобно, что можно записаться через интернет, качественное обслуживание, приятные)) Так я через doc.ua узнала о клинике MED HELPER. Меня записали на прием к Кондратенко Максиму Васильевичу - массажист. Я пришла к Максиму Васильевичу с болью между лопаток, не могла поднять руку, головные боли, давление... После 10 сеансов массажа чувствую себя отлично. Я очень благодарна Максиму Васильевичу. Доктор внимательный, обходительный. Объяснил полностью суть моей проблемы, разъяснил, что необходимо делать. Буду в дальнейшем обращаться. Рекомендую. Так же хочу поблагодарить девушек на ресепшене MED HELPER)) очень внимательны и приятны в общении.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ