Лікар Стоматолог Ромигайло Людмила Іванівна на Doc.ua

Ромигайло Людмила Іванівна

Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань зубів і порожнини рота у дітей
  • симпозіум «Сучасні технології в ендодонтичному лікуванні» м.Київ, 2011 р.;
  • програма від компанії 3М ESPE “Місцеві анестетики і алергія» м.Вінниця, 21 вересня 2013 року;
  • «Прямі та непрямі реставрації зубів. Використання сучасних текучих композитів для реставрації всіх класів порожнин. Сучасні адгезивні системи» м.Київ, 21 травня 2011 року;
  • теоретично-практичний семінар з дитячої стоматології «Лікувати не можна. Видаляти. Робота над помилками» м.Вінниця, 20 грудня 2015 року.

/r/n

•  додаткова діагностика початкового і прихованого карієсу Diagnodent;
  •  додаткова діагностика ЕОД: визначення життєздатності пульпи;
  •  проведення безболісної комп'ютерної анестезії STA;
  •  профілактика стоматологічних захворювань: глибоке фторування зубів, герметизація фісур, озонування зубів;
  •  лікування карієсу і його ускладнень: пульпіту і періодонтиту;
  •  лікування некаріозних уражень порожнини рота: ерозій емалі, клиновидних дефектів і т.д.

Освіта

• Винницкий национальный медицинский университет им. М. И. Пирогова, 2003 -2008 год, факультет стоматологии УМСА, 2014 г., Детская стоматология

Курси

• Пульпіт
  • Періодонтит
  • Пародонтит

Виконувані процедури

• додаткова діагностика початкового і прихованого карієсу Diagnodent;
  • додаткова діагностика ЕОД: визначення життєздатності пульпи;
  • проведення безболісної комп'ютерної анестезії STA;
  • профілактика стоматологічних захворювань: глибоке фторування зубів, герметизація фісур, озонування зубів;
  • лікування карієсу і його ускладнень: пульпіту і періодонтиту;
  • лікування некаріозних уражень порожнини рота: ерозій емалі, клиновидних дефектів і т.д.

Перевірені відгуки про лікаря

4 Відгуки
Дарья 01 Березень 2018
Роман 27 Січень 2018
Шли к десткому стоматологу с проблемой прикуса. Нам сразу сказали, что нет 6-х зубов и нет смысла сейчас зря тратить деньги, так как эффекта лечения это не будет. В других же стоматологиях нам сразу предлагали консультации и разводили на деньги. Людмила Ивановна - толковый доктор. Спасибо ей, придем когда появятся 6-ые зубки.
Таисия 27 Січень 2018
Ребенку 2,5 года, не хочет открывать рот даже мне (маме), но я была удивлена когда мой Рома открыл рот и даже дался полечится! Конечно, не без слёз, плакали-кричали, но постановка пломбы у нас заняла максимум 5 мин, я такого еще не видела)) Ребенок встал с кресла и даже сказал "Дяк" (Дякую). Прошло уже 2 недели, пломба стоит, нечего не беспокоит. Очень довольна, рекомендую Людмилу Ивановну!
Юля 28 Грудень 2017
Доктор очень хорошая и внимательная. Видно, что любит свою работу. Зубки почистили, поиграли, еще и подарки получили. Планируем еще лечится у Людмилы Ивановны.