Лікар Отоларинголог Немцева Людмила Миколаївна на Doc.ua

Лікар вищої категорії
18 років досвіду
Дорослі
Діти
ЛОР-лікар, має вищу категорію, професійна спеціалізація - хірургія вуха/горла/носа, кріохірургія і кріотерапія лор-органів, радіохвильова і лазерна хірургія в лікуванні хвороб ЛОР-органів. Також в спеціалізацію Людмили Миколаївни входить консервативне лікування захворювань ЛОР-органів у гострій/хронічній стадії, надання допомоги після травмування ЛОР-органів.
Медичний центр Олега Колібаби
ул. Крещатик, 44 вна карті
Печерськийм. Театральна
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пн 20 Вересень Вт 21 Вересень Ср 22 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Статті на сайтах клінік. Відео (в рекламних програмах клінік: «Віва», «Сіті клініка», «Медкріоніка» , «Гравімед», «Медичний центр Олега Колібаби» та інші)
  • Зйомки в телевізійних програмах («Говорить Україна» та «Паралельний світ»)
  • Курси ЛОР онкології, Інститут отоларингології ім. А.І. Коломійченка АМН України
  • Курси мікрохірургії вуха і отонейрологіі, Інститут отоларингології ім. А.І. Коломійченка АМН України
  • Семінар «Актуальні питання реабілітації людей після кохлеарної імплантації» (2007)
  • Семінар «Мікрохірургія вуха» (2008)
  • Семінар «Сімейна медицина в Україні: досягнення, проблеми впровадження та перспективи розвитку» (2008)
  • Радіохвильове лікування хропіння, ххронічного гіпертрофічного, вазомоторного і алергічного риніту, хронічного фарингіту
  • Радіохвильове видалення доброякісних новоутворень носа, поліпів носа, глотки
  • Репозиція переломів носа
  • Кріодеструкція і кріотерапія піднебінних мигдалин
  • Кріотерапія всіх видів ринітів
  • Кріозакаляння ЛОР-органів
  • Кріотерапія аденоїдів
  • Кріодеструкція поліпів носа
  • Пункція гайморових пазух
  • Промивання лакун мигдаликів, придаткових пазух носа
  • Хірургічні втручання на ЛОР-органах (підслизова резекція перегородки, тонзилектомія, вазотомія, полипотомия носа)
  • Видалення сторонніх тіл ЛОР-органів

Освіта

• Медичний факультет Сумського державного університету (на даний час Сумський медичний інститут), спеціальність «Лікарська справа» (2002)
  • Інтернатура по спеціальності «Отоларингологія» на базі кафедри ЛОР-захворювань Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО) (2004)
  • Клінічна ординатура на базі Інституту Отоларингології ім. проф. О. С. Коломийченка АМН України, м. Київ (2008)

Курси

• Семінар «Мікрохірургія вуха» (2008)
  • Семінар «Сімейна медицина в Україні: досягнення, шляхи розвитку, проблеми впровадження та перспективи» (2008)
  • Курси ЛОР-онкології, керівник - проф. Е. В. Лукач, Інститут отоларингології ім . проф. О . С. Коломийченка АМН України (2007)
  • Курси мікрохірургії вуха та отонейрохірургії, керівник-проф. Ю. О. Сушко, д.м.н. О. М. Борисенко, Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломийченка АМН України (2008)
  • Курси ендоскопічної ринохірургії, Головний військовий клінічний госпіталь МО України, клініка отоларингології, м. Київ (2011)
  • Курси лазерної хірургії в отоларингології (під керівництвом доцента Харківської медичної академії післядипломної освіти , к.м.н. Свириденко Л. Ю.) (база проходження курсів Центр Лазерних технологій «Лоридан плюс», м. Харків) (2018)
  • Курси інформації і стажування з питань ринохірургії у відділенні запальних захворювань ЛОР-органів Інституту отоларингології ім. проф. О. С. Коломийченка НАМН України (під керівництвом к.м.н. Зінченка Д. О.) (2018)

Виконувані процедури

• Септопластика
  • Підслизова резекція перегородки носа
  • Тонзилектомія та тонзилотомія
  • Вазотомія
  • Конхотомія
  • Хірургічна поліпотомія
  • Лазерна аблація піднебінних мигдаликів (лазерна тонзилотомія)
  • Кріодеструкція піднебінних мигдаликів
  • Кріотерапія піднебінних мигдаликів
  • Кріолікування хронічного тонзиліту у дітей («безконтактний» безболісний варіант для дітей дошкільного віку та дітей молодше 11 років)
  • Лазерне лікування храпу
  • Радіохвильове (РВЧД ) лікування храпу
  • Кріолікування храпу
  • Лазерна поліпотомія (видалення поліпів носа лазером)
  • Кріодеструкція поліпів носа
  • РВЧД (радіохвильове) видалення поліпів носа
  • Лазерна вазотомія (лазерне лікування медикаментозного риніту, хронічного гіпертрофічного, вазомоторного та алергічного риніту)
  • Кріолікування та РВЧД (радіохвильове, ультразвукове) лікування медикаментозного риніту, хронічного гіпертрофічного, вазомоторного та алергічного риніту)
  • Лазерне лікування хронічного фарингіту
  • Кріолікування хронічного фарингіту
  • Радіохвильове (РВЧД, ультразвукове) лікування хронічного фарингіту
  • Лазерне видалення доброякісних новоутворень ЛОР-органів (папіломи та ін.)
  • Кріодеструкція папілом ЛОР-органів та інших доброякісних новоутворень ЛОР-органів
  • Радіохвильове (РВЧД) видалення доброякісних новоутворень ЛОР-органів
  • Кріолікування аденоїдів
  • Кріозагартовування носа
  • Кріозагартовування глотки
  • Лазерне видалення синехій порожнини носа
  • Радіохвильове (РВЧД, ультразвукове) видалення синехій порожнини носа
  • Репозиція переломів носа
  • Видалення сторонніх тіл ЛОР-органів (носа, вуха, глотки, гортані)
  • Ушивання ран ЛОР-органів та первинна хірургічна обробка травм ЛОР-органів
  • Пункція гайморових пазух
  • Промивання придаткових пазух носа по Проетцу
  • Промивання лакун піднебінних мигдаликів
  • Обробка слизової носа, глотки та шкіри зовнішнього слухового проходу лікарськими засобами
  • Вливання в гортань лікарських засобів
  • Видалення сірчаних пробок

Перевірені відгуки про лікаря

126 Відгуки
Катерина 27 Липень 2021
Хороший доктор , прекрасная консультация.
Наталія 19 Червень 2021
Прийом сподобався, лікар був уважний, дав гарні поради. Все було чітко, ясно, зрозуміло, з поясненням чому саме ці ліки приймати, а не інші.
Неля 09 Лютий 2021
Дуже хороша лікарка, все мені ефективно порадила. Дуже сподобався прийом.
Виктория 28 Січень 2021
У лікаря була перший раз, по рекомендаціях знайомих. Була назначено правильне лікування, думаю у лікаря буду лікуватись і надалі.
Валерия 28 Січень 2021
Все понравилось, очень квалифицированный специалист. Консультация понравилась.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ