Лікар Отоларинголог Лісневич В'ячеслав Валентинович на Doc.ua

Лісневич В'ячеслав Валентинович

ЛОР вищої категорії, в область професійних інтересів В'ячеслава Валентиновича входить лікування хвороб, що виникають в горлі, вухах, носі. Проводить процедури по гірудотерапії, тімпанометрії, аудіометрії, зупиняє кровотечі з носа, робить пневмомасаж барабанної перетинки, промиває додаткові пазухи по Проетцу, видаляє вушні пробки, робить масаж піднебінних мигдалин.

Досвід роботи:

• 1991 р. - 2002 р. - лікар-отоларинголог Ірпінської міської поліклініки;
  • 1992 р. - 1994 р. - лікар в лор-відділенні Ірпінської Центральна Міська Лікарня (за сумісництвом);
  • 2002 р. - 2004 р. - лікар-отоларинголог відділення консультативної допомоги дорослим поліклініки радіаційного реєстру «Науковий центр радіаційної медицини»;
  • 2004 р. - 2007 - лікар-отоларинголог МЦ «Консиліум».
  • 2008 - ... - лікар-отоларинголог МЦ Гіппократ.
  • 2013 р. - ... - лікар-отоларинголог в Медичному центрі «Інститут Клінічної Медицини».

Освіта

Винницкий медицинский институт (1990 г.)

Курси

• 1998 р. - ПАЦ по отоларингології, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика;
  • 2003 р. - ПАЦ по отоларингології, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика;
  • 2008 - ПАЦ по отоларингології, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика;
  • 2013 р. - ПАЦ по отоларингології, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Виконувані процедури

• промивання лакун;
• видалення пробок і масаж піднебінних мигдалин;
•вливання в гортань медичних препаратів;
•промивання придаткових пазух по Проетцу (зозуля);
•пункція гайморових пазух носа;
• зрошення порожнини носа і горла лікарськими препаратами;
• зупинка носових кровотеч;
• видалення сторонніх тіл вуха, горла і носа;
•пневмомасаж барабанної перетинки;
• продування євстахієвих труб по Політцеру;
• катетеризація слухової труби;
• пункція і парацентез барабанної перетинки;
•промивання вух;
• кріодеструкція і ультразвукова дезінтеграція нижніх носових раковин і мигдалин;
• біопунктура (Хель);
• гірудотерапія;
• аудіометрія;
• тімпанометрія;
• робота на лор-комбайні з ендоскопом.

Перевірені відгуки про лікаря

190 Відгуки
Оксана 05 Квітень 2024
Хороший лікар, все обстежив, зробив як треба. Ліки приймаю, начебто стало краще. Зауважень не було
Олександр 25 Березень 2024
Мені все дуже сподобалося.
Марія 26 Лютий 2024
Візит відбувся добре, всім задоволені.
Дмитро 05 Лютий 2024
Гарний прийом, отримав відповіді на свої запитання, дякую.
Направлено до клініки
Олена 17 Січень 2024
Мені взагалі не сподобалося, уваги до мене не виявлено, лікар не цікавився в ні температурою , ані характером скарг і симптомів, нічим, не рекомендую.