Лікар Психолог, Психотерапевт Горчакова Лілія Володимирівна на Doc.ua

Горчакова Лілія Володимирівна

Лілія Володимирівна, з вищою психологічною освітою, цікавитися народною медициною та метафізикою. Вона обирає комплексний підхід до вирішення кожної проблеми, що дозволяє досягти швидких та стійких результатів.

Мене звуть Лілія Горчакова, я психолог-консультант, нейрокоуч, спеціаліст з нейрографіки та метафізик.

Курси

• «Коучинг як інструмент розвитку» 2014
  • «Підприємництво» 2015
  • Просунутий курс програми розвитку емоційного лідерства «Рішення та перспективи» 2015
  • Лідерська програма розвитку емоційного лідерства «Рішення і перспективи» 2015
  • «Транси та основи ериксонівського гіпнозу» 2016
  • «Програма розвитку емоційного лідерства BIG GAME» 2016
  • Учасник міжнародного фестивалю метафор, метафоричних карт та психологічних практик «МАКСимум» 2016
  • «Управлінський облік» 2016

• Фобії
  • Алергія

Виконувані процедури

• Робота з військовими
  • ПТСР ( посттравматичний синдром)
  • Втрата близької людини
  • Фізичне, моральне та сексуальне насилля
  • Сімейні питання ( сексуальні відносини між чоловіком та жінкою, допомога парам, відносини батьків та дітей, в тому числі й дорослих, вже зрілих дітей з батьками)
  • Робота з підлітками ( від 12 років)
  • Консультації людей, що займають топові позиції в бізнесі
  • Більшість психосоматичних захворювань ( псоріаз, мігрень, астма,алергії, фобії, депресія, безсоння, ОКР – обесивно-компульсивний розлад)
  • Розлучення та відновленння після розлучення
  • Абьюз, домашнє насилля
  • Токсичні відносини
  • Втрата сенсу життя
  • Неконтролюєма агресія
  • Самотність та складнощі в пошуку партнера

Перевірені відгуки про лікаря

6 Відгуки
Марина 05 Квітень 2021
Я являюсь клиенткой этого доктора и отправила свою дочь, на консультацию. Ребенок доволен. Уже ждет следующую консультацию. Вообщем все хорошо.
Лариса 05 Квітень 2021
Мне очень понравилось, доктор выслушала. Иногда видно когда приходишь к врачу, а он да и сидит. Доктор пытался выяснить, пыталась как то докопаться. Она мне такие фразы сказала что я вот думаю что на жизнь нужно по другому смотреть. Я сейчас говорю, а у меня мурашки по коже идут. Я честно не ожидала, потому что сейчас этих психологов как балерин.
Юлия 23 Вересень 2020
Виктория 29 Березень 2019