Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Матвеїва   Леся Вікторівна на Doc.ua

Матвеїва Леся Вікторівна

Лікар дерматовенеролог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри та волосся у дорослих та дітей з народження. Також лікар проводить дерматоскопію, видалення новоутворень шкіри методами: радіохвильовий, кріодеструкція.

Освіта

• 2005-2011 рр. Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2011-2013 рр. НМУ ім. О.О. Богомольця, інтернатура на кафедрі Дерматології та венерології.

Курси

• Цикл ТУ: «Шкірні хвороби, асоційовані із захворюваннями внутрішніх органів» на базі ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС (2020)
  • Цикл ТУ: «Основні принципи надання медичної допомоги на клінічному маршруті пацієнта з коронавірусною хворобою (COVID-19) для керівників структурних та клінічних підрозділів закладу охорони здоров’я» на базі ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС (2020)
  • Цикл ТУ: «Дерматоонкологія в практиці лікаря дерматовенеролога (з курсом дерматоскопії та дерматохірургії)» на базі ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС (2020)
  • Цикл ТУ: «Шкірні хвороби, асоційовані із захворюваннями внутрішніх органів» на базі ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС (2021)
  • Цикл ТУ інформації та стажування лікарів «Інноваційні технології в сучасній дерматоонкології» на базі ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС (2021)
  • Цикл ТУ: «Проблемні питання організації охорони здоров’я на сучасному етапі» на базі ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС (2021)
  • Курси «Надання невідкладної медичної допомоги в екстренних ситуаціях» на базі ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС (2021)
  • Цикл ТУ: Спеціалізація з дитячої дерматовенерології на базі Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика (2022)

Виконувані процедури

• Консультативний прием
  • Дерматоскопія
  • Видалення новоутворень шкіри методами: радіохвильовий, кріодеструкція

Перевірені відгуки про лікаря

3 Відгуки
Борис 21 Лютий 2024
Доктор провел осмотр, взяли пробу, сдали анализы. Только после получения результатов анализов, доктор поставит диагноз. Именно это мне очень понравилось, по сравнению с предыдущим специалистом, который сразу назначил антибиотики
Олексій 04 Січень 2024
Все дуже добре пройшло. Нам цей лікар дуже подобається.
Олена 18 Грудень 2023
Сподобався лікар.