Лікар Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-фахівець, Ендокринолог Латиш Наталія Олегівна на Doc.ua

Відгуки про Латиш Наталія Олегівна

Наталя Олегівна володіє сучасними методами ультразвукової діагностики. Займається лікуванням пацієнтів гастроентерологічного, ендокринологічного профілю. Проводить терапію легеневої патології, інфекцій, захворювань ендокринної системи, щитовидної, паращитовидної залоз, нирок, наднирників.

Перевірені відгуки про лікаря 582 відгуки

Вікторія 12 Квітень 2024
Сподобався лікар. Візит пройшов добре, лікар усе зрозуміло пояснив, розклав все по поличках.
Катерина 12 Квітень 2024
Тетяна 11 Квітень 2024
Гарний лікар, завжди гарно все пояснює, до лікаря зверталася вже не перший раз, я задоволена лікарем
Артем 03 Квітень 2024
Хороший врач, поставил диагноз, который не заметил предыдущий врач. Я доволен визитом к доктору
Алена 30 Березень 2024
Дуже гарна та крута лікарка. Я завжди до неї звертаюсь як до гастроентеролога та як до ендокринолога.
Валентина 29 Березень 2024
Дуже грамотна та досвідчена лікарка, дякую.
Вікторія 22 Березень 2024
Приємний, хороший лікар. Все розповіла, пояснила що потрібно робити, візитом до лікаря задоволені
Аліна 21 Березень 2024
Сподобався лікар, візит чудово пройшов. Все було дуже добре.
Тетяна 20 Березень 2024
Лікарка ввічлива, привітна, уважна, все знає, що має знати кваліфікований фахівець, я отримала відповіді на всі свої запитання, дякую!
Валерій 19 Березень 2024