Лікар Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-фахівець, Ендокринолог Латиш Наталія Олегівна на Doc.ua

Відгуки про Латиш Наталія Олегівна

Наталя Олегівна володіє сучасними методами ультразвукової діагностики. Займається лікуванням пацієнтів гастроентерологічного, ендокринологічного профілю. Проводить терапію легеневої патології, інфекцій, захворювань ендокринної системи, щитовидної, паращитовидної залоз, нирок, наднирників.

Перевірені відгуки про лікаря 585 відгуків

Дарія 09 Травень 2024
Все було чудово на візиті. Лікар усе доступно пояснила, надала рекомендації, виписала чудове лікування. Загалом візит пройшов добре.
Володимир 07 Травень 2024
Дуже гарний лікар, кваліфікований, допоміг
Сергій 07 Травень 2024
Візит пройшов чудово. Продовжуємо співпрацю з цим лікарем, наразі мене все повністю влаштовує.
Катерина 03 Травень 2024
Антон 01 Травень 2024
Фактично мені сподобалось все - й обслуговування й висновки які зробила лікарка, та як зробила УЗД також.
Анна 30 Квітень 2024
Гарний прийом, лікарка мене уважна вислухала, провела ретельний огляд, надала рекомендації та поради, я задоволена. Дякую.
Владислав 29 Квітень 2024
Я читав відгуки по лікарю і не помилився з вибором лікаря, звертався до лікаря вже другий раз. Лікар призначає хороше лікування, стало набагато легше. Хороший лікар!
Вікторія 26 Квітень 2024
Мені дуже сподобався лікар, на візиті було все добре.
Дарина 26 Квітень 2024
Дуже хороший лікар, я звернулася з проблемою втрати апетиту. Лікар усе мені чудово пояснила, надала усі потрібні рекомендації. Показала напрямок у якому потрібно рухатися далі. Обов'язково ще прийду на візит до цього лікаря.
Ірина 19 Квітень 2024
Оцінюю на відмінно, лікарка сподобалася, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right