Лікар Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-фахівець, Ендокринолог Латиш Наталія Олегівна на Doc.ua
Консультація від850 грн
Наталя Олегівна володіє сучасними методами ультразвукової діагностики. Займається лікуванням пацієнтів гастроентерологічного, ендокринологічного профілю. Проводить терапію легеневої патології, інфекцій, захворювань ендокринної системи, щитовидної, паращитовидної залоз, нирок, наднирників.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 615 відгуків

Ольга 13 Вересень 2024
Прийом пройшов добре, компетентна лікарка, все дуже зручно, я задоволена.
Маргарита 13 Вересень 2024
Все чудово пройшло, все було чітко, лікарка призначила обстеження, надалі звертатимуся, дякую.
Владислав 11 Вересень 2024
Звертався до лікаря не перший раз. Лікар досвідчений, консультація інформативна, призначене лікування допомагає. Роботою лікаря задоволений
10 Вересень 2024
Гарно пройшов візит. Лікар все добре роз'яснила, чітко все пояснила. Призначила дієве лікування. Наразі лікуємося, нас все влаштовує.
Анастасія 05 Вересень 2024
Все добре, прийомом та проведенням діагностики задоволена, дякую.
Ірина 03 Вересень 2024
Дуже гарні враження, лікар дуже професійний, грамотний
Микита 29 Серпень 2024
Лікар спеціаліст своєї справи, надала точні та практичні поради щодо аналізів, препаратів, мені через декілька днів стало краще.
28 Серпень 2024
Лікар сподобався, дуже професійний спеціаліст. Отримали на візиті навіть більше інформації та рекомендацій чим очікували.
Ольга 23 Серпень 2024
Дуже добре пройшов візит. Лікар сподобався, візит теж дуже сподобався. Дякую.
Тетяна 22 Серпень 2024
Все добре, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right