Лікар Сурдолог Дидикало Лариса Іванівна на Doc.ua

Дидикало Лариса Іванівна

Дидикало Лариса Іванівна - фахівець-сурдолог, займається виявленням слухових порушень у дорослих і дітей, персональним підбором і налаштуванням слухових апаратів, індивідуальним супроводом кожного пацієнта.

Освіта

• Київське медичне училище №1 факультет «Лікувальна справа», спеціалізація - фельдшер (1994)
  • МАУП, факультет «Економіка і управління персоналом», магістр економіки та управління персоналом (2013)

Курси

• Курси аудіолігв, Інститут отоларингології ім. Коломійченка, Київ (2017)
  • Курси навчання підбору та налаштування слухових апаратів STARKEY

Виконувані процедури

• Оглядає пацієнта, вислуховує скарги і збирає анамнез
  • Оглядає вуха шляхом отоскопії і відеоотоскопіі
  • Проводить диференційну діагностику слуху з використанням методів тімпанометрії, аудіометрії та інших
  • За результатами обстеження підбирає слуховий апарат і налаштовує його
  • Знімає зліпки вуха, за якими потім виготовляються індивідуальні вкладиші і беруші
  • Дає пацієнтові детальну консультацію і підтримує його в подальшому в процесі реабілітації слуху

Перевірені відгуки про лікаря

6 Відгуки
Вадим 02 Листопад 2023
Лариса Іванівна дуже кваліфікований спеціаліст, багато має багаж знання у своїй справі, тепло мене зустріла. Я дуже приємно здивований лікарем, дуже сподобалось як людина та як фахівець.
Надія 30 Жовтень 2023
Дуже сподобався прийом. Наша бабуся була на прийомі у лікаря, їй підібрали слухові апарати, перевірили слух, лікар все детально і зрозуміло пояснила. Бабуся вже носить слухові апарати, дуже задоволена
Альона 17 Жовтень 2023
Консультація пройшла чудово, лікар також чудовий все добре пояснила, та пояснила все простими словами, описала легко, та донесла все легко, переклала все на просту людську мову. Прекрасний лікар.
Наталія 17 Жовтень 2023
Прийом відбувся вчасно, вийшла лікар нас забрала. Лікар провела діагностику, абсолютно все вивела на екран, все пояснила, все розказала, максимально компетентність, доброзичливість. Лікар розказала що є проблема, допомогла її виявити, пояснила в чому вона полягає, підказала як можна вирішити цю проблему. На прийомі ми відразу примірили слухові апарати, лікар нам налаштувала апарати і мама відразу стала чути, проблему вирішили. Це найпрекрасніший варіант вирішення проблеми. Ми дуже сильно задоволені і будемо ще обслуговуватися, будемо постійними клієнтами.
Тетяна 13 Жовтень 2023
Дуже чуйна лікарка, нам все дуже сподобалось. Лікар допомогла вирішити проблему, налаштувала на краще, все було супер, задоволені прийомом