Лікар Андролог, Уролог Корнієнко  Олексій Михайлович на Doc.ua

Відгуки про Корнієнко Олексій Михайлович

Консультація
Олексій Михайлович висококваліфікований лікар уролог, андролог і кандидат медичних наук. Регулярно відвідує зарубіжні та українські курси та конференції, є автором 130-ти наукових публікацій. Спеціалізується на діагностиці, консервативному і хірургічному лікуванні захворювань чоловічої статевої сфери (аденома простати, баланопостит, варикоцеле, везикуліт, вірус папіломи людини (ВПЛ), імпотенція, чоловіче безпліддя, простатит та ін.)
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 130 відгуків

Марія 25 Березень 2024
Лікар подивився мій діагноз і направив до іншого лікаря. Прийом сподобався, враження добрі
Іван 14 Березень 2024
Прийом сподобався, лікар уважно вислухав, дав рекомендації, призначив подальші обстеження, планую звернутися до лікаря на повторний прийом
Олексій 04 Березень 2024
Наразі ще проходить процес обстеження, але загалом залишився консультацією цілком задоволеним.
Віталій 16 Лютий 2024
Лікар чітко знає свою справу, призначив все необхідне, відповів на мої запитання які мене цікавили. Візит мені сподобався.
Марія 06 Лютий 2024
Візит добре пройшов.
Вадим 16 Січень 2024
Дуже грамотна людина - усе розказав, доказав, видно що усе знає. Консультацією задоволений.
Владислав 20 Жовтень 2023
Любов 09 Жовтень 2023
Олена 06 Жовтень 2023
Лікар чудовий, уважний, грамотний. Консультація була супер!
Наталія 27 Вересень 2023
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right