Лікар Отоларинголог Зеленський Костянтин Валерійович на Doc.ua

Зеленський Костянтин Валерійович

Лікар проводить діагностику та лікування запальних та інфекційних захворювань ЛОР-органів, ендоскопічне обстеження ЛОР-органів, видалення сторонніх тіл зовнішнього слухового проходу, порожнини рота та носа, промивання носа, продування слухової труби, видалення сірчаних пробок, промивання лакун мигдалин.

Освіта

• 1994 р. - 2000 р. - Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа".

Курси

• 2000 р. - 2002 р. - Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, інтернатура зі спеціальності невідкладні стани та медицина катастроф
  • 2005 р. - 2006 р. - Київська медична академія післядипломної освіти ім. Шупика, спеціалізація "Загальна практика - сімейна медицина"
  • 2021 р. - 2022 р. - Національний університет охорони здоров'я України ім. Шупика, спеціалізація "Отоларингологія"

Виконувані процедури

• консультаційний прийом
  • діагностика та лікування запальних та інфекційних захворювань ЛОР-органів
  • ЛОР-обстеження та маніпуляції: отоскопія, огляд зовнішнього вуха, передня та задня риноскопія
  • ендоскопічне обстеження ЛОР-органів
  • видалення сторонніх тіл зовнішнього слухового проходу, порожнини рота та носа
  • промивання носа шляхом переміщення рідини Проетцем ("зозуля")
  • продування слухової труби
  • видалення сірчаних пробок, промивання мигдалин лакун
  • пункція гайморових пазух
  • септопластика
  • лазерна вазотомія
  • тонзилектомія
  • аденотомія
  • синусотомія
  • видалення доброякісних новоутворень у порожнині рота та носа

Перевірені відгуки про лікаря

15 Відгуки
Радомир 13 Березень 2024
Задоволений прийомом, дякую.
Таїсія 08 Березень 2024
Все добре пройшло.
Катерина 28 Лютий 2024
Візит дуже добре пройшов.
Тетяна 08 Лютий 2024
Все сподобалося, це чудовий лікар, проконсультував дуже змістовно, продовжу лікування за його рекомендаціями, планую повторний візит найближчим часом.
Іуліана 06 Лютий 2024
Прекрасно пройшов візит. Мені дуже сподобався лікар.