Лікар Невролог Кисла Інна Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Кисла Інна Володимирівна

Лікар другої категорії
Інна Володимирівна здійснює лікування таких захворювань, як соматофорбна дисфункція, тривожні синдроми, судинні захворювання головного мозку, порушення сну, захворювання хребта, травми голови та спини, неврити, полінейропатії при соматоформній патології.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Марина 23 Лютий 2024
Лікар дуже уважна у своїй роботі, бере до уваги всі можливі фактори та аспекти стану пацієнта, ставить розширений діагноз враховуючи всі симптоми. Призначає лікування досить адекватне, з подальшим його контролем.
Анастасия 07 Листопад 2023
Мені сподобалось консультація з даним лікарем, вона дуже чуйна та уважна, прислуховувалась, ставила багато питань видно що для того, щоб розібратись у проблемі. Я отримала відповіді на всі свої поставленні питання, так перебувати у кабінеті лікаря було комфортно. Рекомендую
Валентина 12 Січень 2023
Валентина 08 Грудень 2022
Оксана 01 Вересень 2014
Очень внимательная, спокойная, аккуратная и адекватная. Сложилось впечатлениt профессионального подхода. Видно, что у врача большой стаж и опыт