Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Парпалей Кароліна Костянтинівна на Doc.ua

Парпалей Кароліна Костянтинівна

Лікар другої категорії
Пріоритетні напрямки роботи - ведення вагітності, скринінгове ультразвукове дослідження в І та ІІ триместрах вагітності, гінекологічний прийом, діагностика та лікування патології шийки матки.
Відгуків
Про лікаря

Загальний медичний стаж Кароліни Костянтинівни - 20 років.

Наукові конференції, семінари, симпозіуми:

• 2013 р. -Міжнародний симпозіум "Актуальні питання здоров'я матері, плода та новонародженого";
  • 2013 р. -Науково-практична конференція "Репродуктивне здоров'я: актуальні питання сучасності";
  • 2014 р. - Семінар під егідою НАМН України ДУ "Інститут ПАГ" "Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки";
  • 2014 р. - Цикл семінарів МОЗ України "Здоров'я матері, плода та новонародженого в Україні";
  • 2014 р. -Науково-практичний семінар "Національна стратегія профілактики раку репродуктивних органів: проблеми і перспективи".
Освіта
  • Киевский медицинский университет УАНМ, специальность «Лечебное дело» (2002)
  • Специализация по направлению «Акушерство и гинекология», Национальная медицинская академия последипломного образования (НМАПО) им. П. Л. Шупика, Киев (2003)
  • Специализация по направлению «Ультразвуковая диагностика», НМАПО им. П. Л. Шупика, Киев (2004)
Курси
  • ТУ (тематичне удосконалення) «Актуальні питання дитячої гінекології», НМАПО ім. П. Л. Шупика, Київ (2012)
  • Стажування «Онкогінекологія», ГУ «Національний інститут раку», Київ (2013)
Участь в асоціаціях
  • Асоціації акушерів-гінекологів України
  • Українська асоціація спеціалістів ультразвукової діагностики
  • The Fetal Medicine Foundation (United Kingdom)
Лікування захворювань
Послуги
  • Ведення вагітності
  • УЗ-скринінг в І і ІІ триместрах вагітності
  • Гінекологічний прийом
  • Діагностика і терапія патологій шийки матки