Лікар Акушер-гінеколог Гаспарян Каріне Артурівна на Doc.ua

Гаспарян Каріне Артурівна

Каріне Артурівна займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань і патологій. Лікує інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, порушення менструального циклу, гіперплазію ендометрія, СПКЯ, безпліддя у пар та ін. Проводить кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, гістероскопію, електроконізацію шийки матки, встановлення і видалення внутрішньоматкової спіралі та інші гінекологічні процедури
  • Статті в журналах: «Здоров'я жінки», «Репродуктивна ендокринологія»

Освіта

• Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (2013)
  • ХДМІ, інтернатура акушерство і гінекологія (1992)

Курси

• Генетика в репродукції (2018)
  • Сучасні підходи до усунення чоловічого фактора безпліддя. Аспекти міждисциплінарної взаємодії репродуктологов урології (2018)
  • 3 міжнародний конгрес Планування сім'ї збереження репродуктивного потенціалу країни (2019)
  • «Оперативна гінекологія та ДРТ. Проблеми перименопаузи, інноваційні підходи до діагностики, лікування та реабілітація пацієнтів (2019)
  • Антикризовий менеджмент в період пандемії: як захистити репродуктивне і соматичне здоров'я
  • Інновації в пернатальній діагностиці (2019)
  • Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги (2020)
  • 8 Міжнародний медичний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практичну охорону Здоров'я України (2020)

Виконувані процедури

• Кольпоскопія
  • УЗД ОМТ
  • Гістероскопія
  • Гістерорезектоскопія
  • Метросальпінгографія (прохідність маткових труб)
  • Пайпель біопсія
  • Прицільна біопсія
  • Кюретаж порожнини матки
  • Електроконізація шийки матки
  • Установка/видалення ВМС
  • Медикаментозне переривання вагітності за показаннями