Лікар Невролог Калюжна Тетяна Василівна на Doc.ua

Калюжна Тетяна Василівна

Невролог вищої категорії, досконально володіє методикою проведення внутрішньосуглобових ін'єкцій, акупунктури, перавертебральних блокад. Спеціалізується на лікуванні хвороб, що виникають в нервовій системі
  • Паравертебральні блокади
  • Профілактика і лікування вегето-судинної дистонії
  • Профілактика, діагностика і лікування гострих порушень мозкового кровообігу, дисциркуляторної енцефалопатії, гіпертонічної хвороби
  • Діагностика та лікування черепно-мозкових травм
  • Діагностика, лікування та профілактика захворювань хребта (остеохондроз, радикуліти, грижі)
  • Лікування інфекційних, запальних та вірусних захворювань нервової системи (оперізувальний лишай, арахноїдити, ураження лицьового і трійчастого нервів)

Освіта

• Киевский национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца (1993)

Виконувані процедури

• Паравертебральні блокади
  • Профілактика і лікування вегето-судинної дистонії
  • Діагностика та лікування черепно-мозкових травм

Перевірені відгуки про лікаря

151 Відгуки
Направлено до клініки
Аліна 29 Квітень 2024
Прийом не дуже сподобався, я хотіла більш детального огляду, отримати поради конкретно по своїм проблемам. Деякі відповіді лікаря були дивні, неетичні, лікар приватної клініки не повинен так казати. На консультації лікар повинен давати поради як вирішити проблему, а не вислуховувати від лікаря що даною проблемою ніхто не займається
Анонімно 01 Квітень 2024
 Все сподобалося, позитивні враження. Лікар дав рекомендації що потрібно робити, провів огляд, зробив попередній діагноз, назначив додаткові обстеження. Думаємо звернутися до лікаря на наступний прийом
Максим 25 Березень 2024
Дуже сподобалася консультація. Усе було професійно, все пройшло добре.
Лідія 05 Лютий 2024
Лікарка мені сподобалася. Була до мене уважна та фахова людина. Рекомендую всім.
Олена 15 Січень 2024
Задволена прийомом, дякую.