Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Іванова Катерина Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Іванова Катерина Олександрівна

Катерина Олександрівна - власник і головний лікар клініки сучасної косметології та дерматології Viva Este. Спеціалізується на наданні ін'єкційних процедур для обличчя. Є дерматокосметологом, трихологом, дерматовенерологом. Володіє методиками контурної пластики, волюметричного об'ємного 3D-моделювання, мезотерапіцєю, плазмоліфтингом. Також вводить ін'єкції краси і проводить процедуру біоревіталізації.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 32 відгуки

Лілія 19 Грудень 2023
Гарна лікарка, все доступно пояснила, надала рекомендації, дякую!
Катерина 02 Листопад 2023
Все чудово, лікар все детально пояснила, зробили діагностику, на всі питання відповіли, надали поради щодо лікування
Ашот 05 Серпень 2023
Давід 14 Лютий 2023
Аліна 17 Листопад 2022
Лиана 14 Липень 2022
Валерия 18 Грудень 2021
Доктор очень тщательно провела диагностику, все четко объяснила, назначила правильный уход за волосами и кожей головы
Людмила 09 Липень 2021
Наталія 19 Червень 2021
Була повторна консультація з лікарем. Мені зустріч сподобалась, рекомендації які надала допомагають. Рекомендую всім
Олександр 06 Травень 2021