New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Рубець Іванна Юріївна на Doc.ua
4.0

Рубець Іванна Юріївна

Консультація від930 грн
4.0
Відгуків
Освіта
  • 2010-2016 рр. – Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова, факультет «Лікувальна справа»
  • 2016-2019 рр. – Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, інтернатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія»
Курси
  • 2020 р. – ТУ «Патологія вагітності з високим перинатальним ризиком. Кровотечі, невиношування, гестози», ВНМУ ім. М. І. Пирогова; онлайн-навчання «Діагностика та менеджмент прееклампсії», «Серцево-судинні захворювання у вагітних», «Геніальний герпес»
  • 2021 р. – ТУ «Лапароскопічні та інші малоінвазивні технології в хірургії та гінекології», ТНМУ ім. І. Я. Горбачевського; онлайн-навчання: науково-практична конференція «Актуальні питання сучасного акушерства», фахова школа «УЗД в гінекології», онлайн-курс «Офісна гістероскопія: новини»
  • 2022 р. – онлайн-навчання «De femina: «Pro інфекції», «De femina: Pro cervix», «De femina: Pro пологи»; семінар «Жіноче здоров’я від А до Я. Ендокринні розлади в акушерстві та гінекології»; майстер-клас «Прееклампсія: підходи до скринінгу та менеджменту вагітних високого ризику»; майстер-клас «Індивідуалізація хірургічного лікування в гінекології»; тренінг «Ультразвукова діагностика в гінекології» (МАСМО, М. Київ)
  • 2023 р. – спеціалізація «Ультразвукова діагностика», ЛНМУ ім. Данила Галицького; онлайн-навчання: семінар «De femina: Pro вульву», семінар «Кольпоскопія: все, що варто знати», інтерактивний менторський онлайн-курс «УЗД в гінекології – це легко! І ступінь»
Послуги
  • Радіохвильова терапія шийки матки
  • Вишкрібання стінок порожнини матки
  • Вакуум-аспірація вмісту порожнини матки

Лікує захворювання:

• Запальні захворювання жіночих статевих органів: бартолініт, вульвовагініт, цервіцит, аднексит, ендометрит
  • ІПСШ
  • Порушення менструального циклу