Лікар Отоларинголог Зуган  Ірина Григорівна на Doc.ua

Зуган Ірина Григорівна

Ірина Григорівна – лікар отоларинголог вищої категорії. Приймає дітей та дорослих. Спеціалізується на консервативному та оперативному лікуванні патологій ЛОР-органів.

Освіта

• Луганський державний університет. Спеціалізація: «Дитяча отоларингологія» та «Отоларингологія» (1995)
  • Інтернатура за спеціальністю "Дитяча отоларингологія" (1997)
  • Спеціалізація з «Отоларингологія» - перша кваліфікаційна категорія (2014)
  • В даний час Вища кваліфікаційна категорія

Курси

• Курси тематичного удосконалення: у
    • Харківська медична академія післядипломної освіти
    • НДІ отоларингології м. Київ, «Охматдит»
    • Запорізька мед. Академія післядипломної освіти
    • Донецький національний медичний університет
  • Відвідування науково-практичних конференцій та майстер-класів з міжнародною участю, присвячені основним проблемам сучасної отоларингології, новим методам лікування лор-захворювань

Виконувані процедури

• Діагностика та лікування гострих та хронічних захворювань ЛОР-органів у дітей та дорослих
  • Застосування ендоскопічних методів діагностики та лікування лор-органів
  • Виконання промивання лакун піднебінних мигдаликів, порожнини носа по Проетцю, зовнішніх слухових проходів
  • Пневмомасаж барабанних перетинок
  • Видалення сторонніх тіл з вуха, горла, носа
  • Проводення хірургічного лікування поліпозних утворень носа, аденоїдектомії, тонзилектомії, вазотомії (нижніх носових раковин), репозиції кісток носа

Перевірені відгуки про лікаря

5 Відгуки
Анна 19 Березень 2024
Дуже хороший, кваліфікований лікар.
Тарас 03 Лютий 2024
Усе сподобалось - як подивилась, які надала рекомендації, взагалі, сподобалось усе!
Таїсія 22 Січень 2024
Хороший специалист.
Влада 05 Січень 2024
Чудовий спеціаліст. Мені сподобалось, що лікар не просто виписав рецепт, все зрозуміло розказала, приділили достатньо часу, щоб більш детально пройти зі мною всі пункти по схемі лікування, це вказує на професіоналізм лікаря і рада що потрапила саме до цього лікаря
Кристина 23 Грудень 2023
Дуже гарний, кваліфікований лікар. Сподобався візит.