Лікар Психіатр, Психотерапевт Здорик Ірина Федорівна на Doc.ua

Здорик Ірина Федорівна

Психотерапевт, психіатр вищої категорії. Доктор лікує всі види психіатричних розладів, проводить сеанс індивідуальної та сімейної психотерапії.
  • Учасник і доповідач на наукових конференціях і семінарах, в т.ч. за кордоном.

Освіта

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця (2008)
  • Інтернатура за фахом «Психіатрія», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (2010)
  • Аспірантура за спеціальністю «Психіатрія», Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії Міністерства охорони здоров'я України (2013)
  • Спеціалізація «Дитяча психіатрія», Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (2019)

Курси

• ТУ «Мінімальна мозкова дисфункція у дітей», НМАПО ім. Шупика (2014)
  • ПАЦ «Психіатрія», НМАПО ім. Шупика (2014, 2016)
  • ТУ «Затримка психічного розвитку», НМАПО ім. Шупика (2019)

Участь в асоціаціях

• Керівник Київського міського відділення Асоціації психіатрів України

Виконувані процедури

• Діагностика та лікування психічних розладів, зокрема депресії, панічних атак, психосоматичних захворювань, розладів адаптації, тривожних розладів, фобій, розладів харчової поведінки, безсоння
  • Консультування з питань дитячо-батьківських, партнерських і сімейних відносин
  • Індивідуальна і сімейна психотерапія
  • Консультування та надання психологічної допомоги сім'ям пацієнтів, які страждають на психічні розлади
  • Когнітивно-поведінкові підходи
  • Раціональна і позитивна психотерапія
  • Психофармакотерапія

Перевірені відгуки про лікаря

8 Відгуки
Анна_Марія 18 Січень 2024
Дуже приємна та чуйна лікарка, прийняла вчасно, усе чітко пояснила.
Ольга 28 Грудень 2023
Лікар дуже уважний і впевнений лікар. Призначила мені схему лікування, була дуже терплячою, намагалась не давати мені приводи для сумнівів, я задоволена прийомом
Інна 04 Травень 2023
Марина 19 Лютий 2022
Марина 05 Лютий 2022
Приятный врач, понравился подход, все подробно объяснила и рассказала, подобрала схему лечения, я довольна визитом