4.3
Лікар Офтальмолог Світла Ірина Сергіївна на Doc.ua

Відгуки про Світла Ірина Сергіївна

Ірина Сергіївна спеціалізується на лікуванні короткозорості, астигматизму, кератоконусу, кератопатії та інших офтальмологічних захворювань. Проводить діагностичні дослідження в поєднанні з підбором окулярів складного дизайну і контактну корекцію зору. Виконує рефрактометрію, тонометрію, статичну і динамічну периметрію, ультразвукову діагностику (А-scan, B-scan), методи розрахунку ІОЛ, пахіметрію, ОСТ, кератотопографію, Pentacam. Веде прийом дорослих і дітей з 10 років
4.3

Перевірені відгуки про лікаря 14 відгуків

Направлено до клініки
Альона 05 Серпень 2021
Михаил 19 Січень 2021
Наталя 01 Грудень 2020
Направлено до клініки
Юлія 30 Жовтень 2020
У лікаря стаж двадцять дев'ять років, вона навіть не перевірила його на комп'ютері. Комп'ютерної діагностики не було. Не вимірювали ні тиск очного дна нічого.
Любов 09 Жовтень 2020
Була я на прийомі в лікаря. Все було нібито добре, перевірили мені зір. Лікар призначила лікування, сказала які мені потрібні окуляри. Я думала мені лікар напише рецепт, а лікар мені підсунула чистий рецепт і наголосила, що це буде за додаткові гроші. Я звичайно була в ступорі і звичайно відмовилась. Піду у звичайну оптику, де мені безкоштовно випишуть рецепт і я у них куплю окуляри.
Андрій 15 Вересень 2020
Елизавета 14 Липень 2020