Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Новікова (Стецюк) Ірина Василівна на Doc.ua

Відгуки про Новікова (Стецюк) Ірина Василівна

Лікар-дерматовенеролог, проводить лікування вірусних, грибкових і паразитарних захворювань шкіри, хвороб, що передаються статевим шляхом, а також таких хронічних захворювань: екзема, псоріаз, червоний плоский лишай, себорейний дерматит і ін.
2036

Перевірені відгуки про лікаря 887 відгуків

Карина 03 Січень 2024
Сподобались відношення та консультація.
Єлізавета 22 Грудень 2023
Гарний спеціаліст, рекомендую
Олександр 21 Грудень 2023
Сразу видно, что Ирина Васильевна профессионал своего дела, в общении с ней было приятно и комфортно. Уделила достаточно времени - не просто, свою работу сделала, бумажку отдала и всё, свободен, нет, она внимательно выслушала, всё объяснила, а в конце ещё переспросила не осталось ли у меня вопросов, выписала лечение. Визитом остался очень довольным.
Юлія 16 Грудень 2023
Лікарка сподобалась - усе детально розповіла.
Ольга 15 Грудень 2023
Дуже компетентний лікар, все розповіла. Мені сподобалось, що лікар не призначала дорогі вітаміни, призначення по вартості доступні, дуже по людяному відноситься до клієнтів
Лея 13 Грудень 2023
Лікарка сподобалась - усе дуже гарно пояснила, назначила лікування. Консультацією задоволена.
Альона 11 Грудень 2023
Гарна лікарка, що надала хороші рекомендації. Консультація була по ділу.
Емілія 09 Грудень 2023
Хороший лікар, душевно поговорили.
Олексій 02 Грудень 2023
Лікарка гарний спеціаліст і професіонал своєї справи, нам дуже сподобалося, найвища оцінка!
Анастасія 01 Грудень 2023
На мою думку, лікар дуже кваліфікований, дуже приємний в спілкуванні, дуже добре все пояснює