Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Новікова (Стецюк) Ірина Василівна на Doc.ua

Відгуки про Новікова (Стецюк) Ірина Василівна

Консультація від760 грн
Лікар-дерматовенеролог, проводить лікування вірусних, грибкових і паразитарних захворювань шкіри, хвороб, що передаються статевим шляхом, а також таких хронічних захворювань: екзема, псоріаз, червоний плоский лишай, себорейний дерматит і ін.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 907 відгуків

Денис 13 Вересень 2024
Лікаркою я задоволений, все сподобалося, дякую.
Дар'я 11 Вересень 2024
Я задоволена, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
Вікторія 27 Серпень 2024
Загалом гарно проконсультувала, добре пояснила що робити, який подальший план дій вирішення моєї проблеми, надала рекомендації та план лікування призначила. Усе доступно пояснила, усе сподобалось.
Тарас 13 Серпень 2024
Лікарка чудова, дуже задоволені консультацією та рекомендаціми, приначеним лікуванням. Дякую.
Юлія 13 Серпень 2024
Я задоволена прийомом, все на відмінно, дякую.
Ситуацію виправлено
Катерина 13 Серпень 2024
Я не задоволена приймами, лікування мені не допомогло, а тільки погіршило мій стан, наразі лікуюсь самостійно і маю хоч якийсь позитивний результат.
Новікова (Стецюк) Ірина Василівна 14 Серпень 2024
Доброго дня, Катерина! Дуже вдячні Вам за наданий зворотній зв’язок, адже саме зворотний зв'язок з нашими пацієнтами допомагає покращити якість надання наших послуг. Адміністрація та керівництво клініки приділяє особливу увагу до кожного відгуку наданих нашими пацієнтами. Надайте, будь ласка, інформацію на нашу офіційну пошту [email protected] або за телефоном 0 (800) 30 30 18: ПІБ пацієнта, ПІБ лікаря в якого були, дату прийому та що саме Вам не сподобалося на прийомі. Керівництво обов'язково розгляне Ваше звернення та надасть Вам зворотний зв'язок.
Олександр 09 Серпень 2024
Лікарка усміхнена, життєрадісна та приємна людина.
Катерина 07 Серпень 2024
Лікарка була дуже позитивною, якісно відповідала на мої питання. Я сподіваюся що лікування мені допоможе, візитом до лікаря залишилася задоволена
Анна 30 Липень 2024
Я задоволена, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Софія 30 Липень 2024
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right