Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Новікова (Стецюк) Ірина Василівна на Doc.ua

Відгуки про Новікова (Стецюк) Ірина Василівна

Лікар-дерматовенеролог, проводить лікування вірусних, грибкових і паразитарних захворювань шкіри, хвороб, що передаються статевим шляхом, а також таких хронічних захворювань: екзема, псоріаз, червоний плоский лишай, себорейний дерматит і ін.
2035

Перевірені відгуки про лікаря 887 відгуків

Євгенія 15 Січень 2024
Мені все сподобалося, зауважень не маю, лікарка уважно вислухала мене, всі питання ми обговорили, рекомендації мені були надані, дякую!
Наталія 13 Січень 2024
Загалом залишилась задоволеною консультацією, але під час спілкування, до кабінету прийшов інший лікар і нам довелось переходити в інше приміщення, це було не зручно.
Оксана 11 Січень 2024
Пройшла первинний прийом, поки все задовольнило, далі подивлюся на результати лікування, сподіваюся на позитив. Дякую!
Михаил 11 Січень 2024
Сподобався візит до лікаря.
Ірина 09 Січень 2024
Сподобалось усе - лікар, консультація, обстеження.
Анна 06 Січень 2024
Ольга 06 Січень 2024
Прийом пройшов добре, лікарка уважна, детально все вивчила, вислухала та пояснила, також надала необхідні рекомендації. Дякую!
Ірина 06 Січень 2024
Лікарка гарна, вислухала, виявила причину моєї проблеми, надала рекомендації, прийомом задоволена, дякую.
Юліана 06 Січень 2024
Швидко все пройшло.Не дізналася нічого нового.
Лариса 03 Січень 2024
Дуже гарний лікар, професійний. Як людина гарна дуже. Сподобався лікар. Рекомендую.