Сагайдачна Ірина Олександрівна

Лікар вищої категорії
20 років досвіду
Дорослі
Діти
Доктор спеціалізується на офтальмології. Проводить контактну корекцію, апаратне лікування за індивідуальною програмою, ін'єкції, здійснює введення лікарських препаратів в халязіон, діагностичні дослідження зорового апарату
Віва на Оноре де Бальзака
Консультація дитяча 620 грн
ул. Оноре де Бальзака, 85Ана карті
Деснянськийм. Чернігівська
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Сб 24 Липень Нд 25 Липень Пн 26 Липень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Регулярно бере участь в конференціях, симпозіумах, семінарах
  • Визнана кращим фахівцем галузі за версією «Всеукраїнського галузевого аналітичного центру» (2019)

Освіта

• Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа» (1999)
  • Інтернатура за фахом «Офтальмологія», Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, Київ (2001)
  • Спеціалізація по «Дитячої офтальмології» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Київ (2016)
  • Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, менеджмент медичних установ

Курси

• Курси підвищення кваліфікації в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Київ (2010)
  • Курси підвищення кваліфікації в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Київ (2012)
  • Курси тематичного удосконалення «Оптометрія и контактна корекція» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Київ(2012)
  • Курси підвищення кваліфікації в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Київ (2013)
  • Перша всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання та перспективи розвитку дружніх для молоді медичних і соціальних послуг підліткам та молоді України», Київ (2009)
  • Міжнародна науково-практична конференція «Філатовські читання», Одеса (2011, 2013, 2015)
  • Симпозіум «Актуальні питання офтальмології», Київ (2012)
  • Сателітний симпозіум «Інноваційні підходи до профілактики та лікування патології макулярної області. Сучасні методи контактної корекції зору», Одеса (2013)
  • Міжнародна науково-практична конференція «Азаровські читання. Нейроофтальмологія. Патологія сітківки», Судак (2013)
  • XIII З'їзд офтальмологів України, Одеса (2014)
  • Сателітний симпозіум «Сучасні тенденції та технології майбутнього в офтальмології», Одеса (2014)
  • XX офтальмологічний конгрес «Білі ночі» - X конгрес Асоціації лікарів офтальмологів Росії, Санкт-Петербург (2014)
  • Сателітний симпозіум «Сучасні підходи до діагностики та лікування аномалій рефракції в дитячому віці» (2015)
  • Сателітний симпозіум «Покращуючи зір, покращуємо життя маленьких пацієнтів», Львів (2015)
  • Сателітний симпозіум «Краще бачити - краще жити: кроки назустріч очікуванням пацієнтів», Одеса (2015)
  • Науково-практична конференція «Медична та медико-педагогічна реабілітація дітей з аномаліями рефракції і захворюваннями окорухового апарату», Львів (2015)

Участь в асоціаціях

Виконувані процедури

• Видалення чужорідного тіла рогівки
  • Визначення внутрішньоочного тиску за Маклаковим
  • Визначення гостроти зору
  • Дослідження колірного зору (таблиці Рабкина)
  • Кінетична периметрія
  • Огляд очного дна (офтальмоскопія) в умовах медикаментозної циклоплегії
  • Промивання слізних каналів
  • Скіаскопія
  • Тест Ширмера
  • Тушування рогівки при ерозивних процесах

Перевірені відгуки про лікаря

103 Відгуки
Игорь 22 Червень 2021
Дуже професійно. Залишились тільки приємні враження. Все було коротко, по справі, дуже бажала допомогти
Артур 10 Червень 2021
Все устроило, понравилось. Видно, что доктор квалифицированный, ответственно подходит к своей работе. Все на доступном языке рассказала и расписала. Проконсультировала и посоветовала клинику. Нормальное обслуживание персонала - вежливые!
Ангеліна 17 Березень 2021
Дуже хороший лікар! Мені дуже сподобалося як лікар працює з пацієнтами.
Валентина 10 Березень 2021
Всё отлично. Врач профессионал, видит все вопросы которые могут возникнуть, чувствуется глубокий профессиональный опыт. Есть уверенность в её знаниях и понимание что всё будет хорошо. Врач полностью  компетентен  в своей работе.
Валерия 30 Грудень 2020
Було дуже чітко, зрозуміло, ввічливо, дохідливо. Правда, взагалі ніяких  претензій!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ